hideOriginal:true

4/6assen

Inschrijven via schaatsen.nl »

Categorie        W 1                                    W 2                      W 3

Pupillen 4        100m tijdrit                        2 r inline         4 r  inline

Pupillen 3        100m tijdrit                        4 r inline         8 r  inline

Pupillen 2        100m tijdrit                        6 r inline         afvalkoers

Pupillen 1        100m tijdrit                        8 r inline         afvalkoers

Kadetten         100m tijdrit                        8 r inline         afvalkoers

Er zal worden gereden op de 200m baan

 

Uitslag begendigheidsparcours:

 

P3M      
       
348 Sophie van der Vegt Skeelervereniging De Draai 46.41
439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai 46.83
230 Lisanne Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord 47.76
495 Amber oosting Skeelervereniging De Draai 53.88
357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 55.54
499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 55.99
       
P3J      
       
158 Csongor Janeck OSC Leer 38.83
438 Thom van der Veen De Ijsster 49.01
       
P2M      
393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS 39.07
30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS 39.08
232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai 39.12
43 Rianne Tiben Radboud inline skating 39.13
224 Jet Franssen Radboud inline skating 44.50
301 Sofia Schilder Radboud inline skating 48.49
433 Melissa Mooijman Radboud inline skating 48.77
48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 50.82
       
P1M      
157 Csenge Janeck OSC Leer 35.50
108 Leonie van der Veen Skeelervereniging De Draai 39.45
468 Pien Smit Noordkop Skating 40.00
459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen 42.23
471 Esmée Brommer Noordkop Skating 42.89
361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai 43.70
192 Laura Schilder Radboud inline skating 47.70
       
P1J      
272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai 33.02
247 Milan Schenk Noordkop Skating 37.20
252 Maik Stam Radboud inline skating 38.22
176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai 40.74
273 Pieter Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen 41.96
16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS 44.05
304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai 44.33
153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai 45.50
117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper 48.37
KaM      
282 Melissa Stam Radboud inline skating 41.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baaninformatie
Vereniging De Scheuvelloper
Locatie Inline-skatebaan de Hoogspanning
Hoogspanningsweg 6
9408 CZ Assen
Website www.scheuvelloper.nl
Telefoon 0646378888 Wim van der Vegt
E-Mail

 

De Scheuvelloper is opgericht op 15 april 1971 en gevestigd in Assen. Met ruim 450 leden in diverse categorieën en onze leden komen uit de gehele provincie Drenthe en zelfs daarbuiten.

De Scheuvelloper organiseert zowel zomer- als wintertrainingen. Al vanaf 7 jaar kun je schaatsen en inline skaten bij de pupillen en, als de gezondheid dit toelaat, kun je dit bij onze vereniging blijven doen tot ver in de tachtig, bij onze 50+ groep. We hebben wedstrijdgroepen en toerrijdergroepen, voor ieder wat wils. Ook hebben we een G-schaatsgroep voor mensen met een verstandelijke beperking.

Wat hebben wij te bieden?

In de zomer organiseert de Scheuvelloper looptrainingen, skeelertrainingen en fietstrainingen in en rond het Asser Bos, de wielerbaan Stadsbroek of de skeelerbaan de Hoogspanning. Op diverse avonden in de week wordt er getraind. Vanaf 2015 is de clublocatie De Hoogspanning,  de kleedkamers, kantine, toilet en de inline skate baan.

In de winter trainen we van oktober tot maart op de kunstijsbaan . De wedstrijdgroepen krijgen twee keer per week training, de toerrijders- en 50+ groep en de G-schaatsers één keer per week. Er wordt getraind onder deskundige leiding van geschoolde trainers. Extra is de vrije training op de zondagmorgen voor alle baankaarthouders.

categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 517 Marin Steegstra De IJsster   22.31 1 1 1 3
                   
categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 348 Sophie van der Vegt Skeelervereniging De Draai   16.97 3 1 1 5
2 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   15.68 1 3 2 6
3 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 17.17 4 2 3 9
4 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai   16.56 2 4 4 10
5 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   17.54 5 5 6 16
6 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   17.79 6 6 5 17
7 702 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai   18.12 7 7 7 21
8 495 Amber oosting Skeelervereniging De Draai    18.31 8 8 8 24
9 230 Lisanne Haitjema Ijs- en Skeelerclub Lindenoord   22.05 9 9 9 27
                   
categorie: pupillen 3 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 56 Tim Kee Radboud inline skating   15.20 2 1 1 4
2 158 Csongor Janeck OSC Leer   15.04 1 2 2 5
3 345 Joop Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   15.47 3 3 3 9
4 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   16.18 4 4 4 12
5 438 Thom van der Veen  De IJsster    16.82 5 5 5 15
                   
categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS   13.99 3 1 1 5
2 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS   13.75 2 2 2 6
3 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13.72 1 4 3 8
4 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   14.08 4 3 4 11
5 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating   14.51 7 5 5 17
6 159 Marith van der Vegt Skeelervereniging De Draai   14.20 5 7 6 18
7 123 Senna Westerhuis Radboud inline skating   14.31 6 6 7 19
8 43 Rianne Tiben Radboud inline skating   15.15 8 11 8 27
9 301 Sofia Schilder Radboud inline skating   15.86 12 8 9 29
10 392 Isa Steegstra De IJsster   15.30 9 9 13 31
11 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   15.56 10 13 10 33
12 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   15.70 11 10 12 33
13 130 Jasmin van der Terp IJs- en Skeelerclub Lindenoord   16.26 14 12 11 37
14 433 Melissa Mooijman Radboud inline skating   16.14 13 14 14 41
15 424 Carine Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   17.02 17 16 15 48
16 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   17.43 19 15 16 50
17 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   16.55 15 18 17 50
18 71 Rianne van der Leij IJs- en Skeelerclub Lindenoord   17.05 18 17 18 53
19 63 Elbrich de Jager De IJsster   16.84 16 19 19 54
                   
                   
categorie: pupillen 2 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Caravan en Camperstalling van den Akker 14.41 2 1 1 4
2 419 Jan Mooijman Radboud inline skating   14.20 1 2 2 5
3 437 Jurjen Hiemstra De IJsster   15.09 3 3 3 9
4 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   15.21 4 4 4 12
5 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   16.19 6 5 5 16
6 441 Bram van der Veen De IJsster   15.50 5 7 7 19
7 395 Chris Praag Radboud inline skating   16.49 7 6 6 19
                   
categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 416 Iris Tiben Radboud inline skating DuxSport Racing Team 12.81 1 1 2 4
2 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13.09 2 2 3 7
3 420 Nikita Praag Radboud inline skating Van Lingen Skeelers en Schaatsen 13.85 7 3 1 11
4 300 Maaike de Kroon  IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 13.90 8 4 4 16
5 468 Pien Smit Noordkop Skating   13.55 3 5 12 20
6 157 Csenge Janeck OSC Leer   13.57 4 6 10 20
7 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai    14.07 10 8 5 23
8 423 Nynke Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   14.01 9 10 9 28
9 498 Hanna Tigelaar TG De Scheuvelloper   14.30 11 11 7 29
10 456 Layla Kaarsemaker Radboud inline skating   14.33 12 13 6 31
11 319 Annika van Zelm De IJsster   13.65 5 15 13 33
12 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen   13.80 6 9 19 34
13 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   14.63 16 7 11 34
14 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   14.58 14 12 8 34
15 164 Silke de Vries De IJsster   14.47 13 16 14 43
16 127 Wietske de Jager De IJsster   14.59 15 14 15 44
17 93 Lieneke Vijn Radboud inline skating   15.11 17 17 16 50
18 108 Leonie van der Veen Skeelervereniging De Draai   15.44 19 20 17 56
19 192 Laura Schilder Radboud inline skating   16.69 21 18 18 57
20 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   15.38 18 19 21 58
21 281 Marijn Priest De IJsster   16.38 20 21 20 61
                   
Pupillen 1 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   12.97 1 1 2 4
2 272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai Bouwkundig Ontwerp en Adviesburo Kamp 13.09 2 2 1 5
3 153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 13.56 4 5 4 13
4 252 Maik Stam Radboud inline skating   13.47 3 6 6 15
5 216 Ramon Pronk Skeelervereniging De Draai   14.43 11 3 3 17
6 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai   14.86 12 4 5 21
7 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   13.99 7 7 8 22
8 247 Milan Schenk Noordkop Skating   14.32 10 9 7 26
9 304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai   14.03 8 10 9 27
10 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13.77 5 11 12 28
11 440 Brent Bos Skeelervereniging IDS   13.85 6 14 15 35
12 273 Pieter Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   14.31 9 15 11 35
13 309 Corné de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   16.47 15 8 14 37
14 131 Redmar Visser De IJsster Froonacker 15.45 14 13 10 37
15 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 14.87 13 12 13 38
                   
categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 304 Simone Veenstra Skeelervereniging IDS Van Lingen Skeelers 13.63 4 1 1 6
2 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai van Lingen Skeelers 12.97 1 8 2 11
3 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   13.90 6 2 3 11
4 461 Romy Brommer  Noordkop Skating   13.70 5 3 4 12
5 516 Claudia Hof IJsvereniging Groningen   13.59 3 4 5 12
6 193 Hedwich Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13.49 2 5 6 13
7 282 Melissa Stam Radboud inline skating   14.16 7 6 8 21
8 91 Julia Niemeijer  De IJsster   15.08 8 7 7 22
                   
categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 244 Jeroen de Kroon Skeelervereniging De Draai Signi Zoekhonden 11.67 1 1 1 3
2 37 Rik van Benthem Skeelervereniging De Draai   12.02 2 2 2 6
3 435 Joren Bos Skeelervereniging IDS H.A.B planten 12.59 3 4 3 10
4 173 Maikel Been  IJsvereniging Groningen   12.61 4 3 4 11
5 700 Jasper Sinke De Scheuvelloper   13.97 6 5 5 16
6 114 Willard Reinders IJsvereniging Groningen   13.07 5 6 6 17
                   
categorie: junioren b jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 169 Jorn Holwerda IJsvereniging Groningen Hoogelandcatering 12.28 1 1 1 3
                   
categorie: junioren a meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 369 Amanda Been IJsvereniging Groningen    14.91 1 1 1 3