hideOriginal:true

17/9haulerwijk

Inschrijven via schaatsen.nl »

Categorie        W 1                 W 2                             W 3

Pupillen 4        100 m tijdrit       2 r inline                    4 r inline

Pupillen 3        100 m tijdrit       3 r inline                    5 r inline

Pupillen 2        500 m series   10 r puntenkoers

Pupillen 1        500 m series   15 r puntenkoers

Kadetten         500 m series   20 r puntenkoers

Junioren          500 m series   25 r puntenkoers

 

Let op!

De kosten per deelnemer zijn €5,00 voor de gehele competitie.

Voor de deelnemers van de 9 mee-organiserende verenigingen wordt dit inschrijfgeld via de betreffende vereniging geïnd.  Per vereniging wordt dan het totale inschrijfgeld in één keer afgedragen bij het secretariaat tijdens de 2e wedstrijd.

 

Wanneer je met een daglicentie wilt rijden, lees dan de voorwaarden in het reglement m.b.t. de kosten en het maximaal aantal wedstrijden waaraan je kunt deelnemen.

Baaninformatie
Vereniging 2019 - Skeelervereniging de Draai
Locatie Skeelerbaan De Draai
Snikke 8a
8433 HE Haulerwijk
Website www.skeelerverenigingdedraai.nl
Telefoon
E-Mail sander.valkenburg@gmail.com

Skeelervereniging de Draai is een skeelervereniging in Haulerwijk, waar gebruik kan worden gemaakt van 2 skeelerbanen.

Een 400m-baan voor de wedstrijdrijders en de liefhebbers en een 200m-piste voor de wedstrijdrijders.


Een vereniging met ruim 80 leden, van 5 tot 75 jaar, met veel activiteiten op skeelergebied.
Skeelervereniging de Draai is aangesloten bij de KNSB.

 

Op woensdag- en zaterdag- en zondagmiddag is de baan voor iedereen vrij toegankelijk vanaf 13:00 tot 16:00.
Uitzonderingen hierop zijn geplande wedstrijden, maar dan mag er natuurlijk wel gekeken worden. Een Helm is altijd verplicht!

    categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 529 Janneke Gommers Skeelervereniging IDS   32.92 1 1 1 3
2 517 Marin Steegstra De IJsster   33.14 2 3 2 7
3 376 Yfke Zuidersma       Skeelervereniging IDS    34.99 3 2 3 8
                   
    categorie: pupillen 4 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS   35.71 1 1 1 3
                   
    categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 348 Sophie van der Vegt Skeelervereniging De Draai   24.20 1 1 2 4
2 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 24.36 2 2 1 5
3 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   24.75 3 3 3 9
4 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai   25.74 4 4 4 12
5 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai   26.14 5 5 6 16
6 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   26.15 6 6 5 17
7 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   26.34 7 7 7 21
8 480 Jantine Groen Skeelervereniging Surhuisterveen   28.27 8 8 9 25
9 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 29.94 9 9 8 26
10 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS   31.17 10 10 10 30
11 230 Lisanne Haitjema Ijs- en Skeelerclub Lindenoord   38.82 11 11 11 33
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
    categorie: pupillen 3 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 703 Csongor Janeck OSC Leer   22.78 1 1 2 4
2 56 Tim Kee Radboud inline skating   22.97 2 2 1 5
3 345 Joop Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   23.46 3 3 3 9
4 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   24.68 4 4 4 12
5 438 Thom van der Veen  De IJsster    26.00 5 5 6 16
6 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS   26.32 6 6 5 17
                   
    categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS   20.03 1 1 2 4
2 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   20.21 2 2 5 9
3 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   20.72 5 4 1 10
4 415 Sanne Oosterwijk Radboud inline skating   20.48 3 5 3 11
5 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS   20.56 4 3 4 11
6 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS   21.45 7 8 6 21
7 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating   21.63 8 6 7 21
8 159 Marith van der Vegt Skeelervereniging De Draai   21.38 6 7 9 22
9 265 Judith van Duin Radboud inline skating   22.25 10 9 8 27
10 123 Senna Westerhuis Radboud inline skating   22.07 9 10 13 32
11 43 Rianne Tiben Radboud inline skating   22.43 12 12 11 35
12 433 Melissa Mooijman Radboud inline skating   23.48 16 14 10 40
13 392 Isa Steegstra De IJsster   22.32 11 11 18 40
14 301 Sofia Schilder Radboud inline skating   22.79 13 13 14 40
15 130 Jasmin van der Terp IJs- en Skeelerclub Lindenoord   23.15 14 15 12 41
16 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   23.29 15 16 15 46
17 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   23.65 18 17 17 52
18 347 Lana de Ruiter Skeelervereniging De Draai   23.60 17 19 19 55
19 481 Sterre Kuijs Noordkop Skating   23.91 19 18 20 57
20 424 Carine Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   25.12 21 21 16 58
21 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   24.41 20 20 21 61
22 63 Elbrich de Jager De IJsster   25.30 22 23 22 67
23 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   25.62 24 22 23 69
24 320 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS   25.60 23 24 24 71
                   
    categorie: pupillen 2 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 433 Jeljer Visser De IJsster Froonacker 20.80 2 1 1 4
2 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Caravan en Camperstalling van den Akker 20.41 1 2 2 5
3 419 Jan Mooijman Radboud inline skating   21.40 3 3 3 9
4 452 Menno van Eig Radboud inline skating   21.71 4 4 4 12
5 437 Jurjen Hiemstra De IJsster   22.64 5 5 5 15
6 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   23.38 6 6 6 18
7 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   24.83 7 7 7 21
                   
    categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 420 Nikita Praag Radboud inline skating Van Lingen Skeelers en Schaatsen 19.32 2 3 1 6
2 416 Iris Tiben Radboud inline skating DuxSport Racing Team 19.37 3 1 2 6
3 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   19.31 1 2 3 6
4 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai    20.74 7 5 4 16
5 702 Csenge Janeck OSC Leer   20.66 6 7 5 18
6 319 Annika van Zelm De IJsster   20.38 4 4 11 19
7 300 Maaike de Kroon  IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 20.42 5 6 9 20
8 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   21.45 8 8 6 22
9 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   21.46 9 9 7 25
10 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen   22.11 13 11 8 32
11 164 Silke de Vries De IJsster   21.64 11 13 10 34
12 423 Nynke Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   21.62 10 10 17 37
13 456 Layla Kaarsemaker Radboud inline skating   23.24 15 12 12 39
14 127 Wietske de Jager De IJsster   21.72 12 14 13 39
15 68 Annelie van der Zee De IJsster   22.96 14 15 14 43
16 108 Leonie van der Veen Skeelervereniging De Draai   23.36 16 16 16 48
17 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   23.93 17 17 15 49
18 132 Yneke Wiegersma Skeelervereniging IDS   24.28 18 18 19 55
19 192 Laura Schilder Radboud inline skating   27.12 20 20 18 58
20 552 Mirjam Atema Skeelervereniging IDS   26.84 19 19 20 58
                   
                   
    Pupillen 1 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai Bouwkundig Ontwerp en Adviesburo Kamp 18.72 1 2 1 4
2 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   18.77 2 1 3 6
3 153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 19.25 3 4 2 9
4 216 Ramon Pronk Skeelervereniging De Draai   19.66 5 3 6 14
5 252 Maik Stam Radboud inline skating   19.30 4 6 5 15
6 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai   20.63 9 5 4 18
7 462 Hidde Westra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   19.70 6 7 8 21
8 304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai   20.02 7 10 9 26
9 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   21.04 11 9 7 27
10 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   20.11 8 8 13 29
11 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 21.01 10 11 10 31
12 131 Redmar Visser De IJsster Froonacker 21.33 12 12 12 36
13 10 Thomas Oosterwijk Radboud inline skating   21.94 13 13 11 37
    categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai van Lingen Skeelers 19.21 1 1 1 3
2 461 Romy Brommer  Noordkop Skating   20.07 2 2 5 9
3 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   20.71 3 3 3 9
4 282 Melissa Stam Radboud inline skating   20.76 5 4 2 11
5 193 Hedwich Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   20.71 3 5 4 12
                   
    categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Maikel Been  IJsvereniging Groningen   18.18 1 1 99 101
                   
    categorie: junioren b meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 146 Laura van der Vegt Skeelervereniging De Draai Stouwdam Bike & Skate Assen 19.05 1 1 1 3
2 245 Elmira Ferwerda Skeelervereniging De Draai   20.16 2 2 5 9
3 701 Riana Janeck Leer   20.85 3 3 3 9
4 473 Amber Kuijs Noordkop Skating   20.87 4 4 2 10
5 248 Dionne van Eig Radboud inline skating   20.99 5 5 4 14
                   
    categorie: junioren b jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 312 Leon Priest De IJsster   17.94 1 1 1 3
2 169 Jorn Holwerda IJsvereniging Groningen Hoogelandcatering 18.72 2 2 3 7
3 65 Stefan van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   19.77 3 3 2 8
                   
    categorie: junioren a meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 369 Amanda Been IJsvereniging Groningen    22.46 1 1 1 3