hideOriginal:true

10/9sneek

Inschrijven via schaatsen.nl »

Categorie        W 1                           W 2                      W3       

Pupillen 4        1 r inline                 1 r  inline              2 r  inline

Pupillen 3        1 r inline                 2 r inline               3 r  inline

Pupillen 2        2 r inline                 3 r inline               4 r  inline

Pupillen 1        tijdrit 200 m            3 r wielerbaan

Kadetten         tijdrit 200 m            6 r wielerbaan

Junioren          tijdrit 200 m            6 r wielerbaan

 

Let op!

De kosten per deelnemer zijn €5,00 voor de gehele competitie.

Voor de deelnemers van de 9 mee-organiserende verenigingen wordt dit inschrijfgeld via de betreffende vereniging geïnd.  Per vereniging wordt dan het totale inschrijfgeld in één keer afgedragen bij het secretariaat tijdens de 2e wedstrijd.

 

Wanneer je met een daglicentie wilt rijden, lees dan de voorwaarden in het reglement m.b.t. de kosten en het maximaal aantal wedstrijden waaraan je kunt deelnemen.

Baaninformatie
Vereniging 2019 - De IJsster
Locatie Inline skatebaan Het Schuttersveld
Thomas Zandstrastraat 1
8602 CW Sneek
Website www.ijsster.nl
Telefoon
E-Mail s.steegstra@outlook.com

De schaats- en skeelervereniging “De IJsster” is opgericht op 15 september 1968. Een levendige en dynamische vereniging met een kleine 300 leden die zich actief inzet voor de promotie van de schaats- en inline-skatesport in al zijn facetten. Dit doen we gezamenlijk door het organiseren van trainingen, wedstrijden en allerlei activiteiten voor alle leeftijden en niveaus.

De IJsster is door Calibris als erkend leerbedrijf gecertificeerd en wordt mede draaiende gehouden dankzij onze hoofdsponsor, subsponsoren en adverteerders maar vooral door vele (kader)leden en vrijwilligers.
Communicatie is een van de sleutelwoorden die onze vereniging tot in lengte van jaren in goede banen zal leiden. 

 

 

    categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 529 Janneke Gommers Skeelervereniging IDS   17,23 2 1 1 4
2 517 Marin Steegstra De IJsster   16,72 1 4 2 7
3 376 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS    17,36 3 2 3 8
4 501 Sophie vd Zee IJsster Sneek    20,24 4 3 4 11
                   
    categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 14,14 1 1 1 3
2 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   14,15 2 2 2 6
3 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai   14,17 3 4 4 11
4 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai   14,67 6 3 3 12
5 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   14,25 4 5 5 14
6 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   14,32 5 6 6 17
7 480 Jantine Groen Skeelervereniging Surhuisterveen   15,91 7 7 7 21
8 230 Lisanne Haitjema Ijs- en Skeelerclub Lindenoord   18,85 8 8 8 24
                   
    categorie: pupillen 3 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 345 Joop Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   13,31 1 1 1 3
2 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   13,92 4 2 2 8
3 701 Huub Adema De IJsster    13,81 3 3 3 9
4 131 Timon Visser De IJsster    13,58 2 4 4 10
5 438 Thom van der Veen  De IJsster    14,11 5 5 5 15
6 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS   15,65 6 6 6 18
                   
    categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS   35,15 3 1 1 5
2 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34,23 1 3 2 6
3 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS   34,93 2 2 3 7
4 415 Sanne Oosterwijk Radboud inline skating   35,78 4 4 4 12
5 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating   36,87 5 5 5 15
6 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   36,95 6 6 7 19
7 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS   37,82 8 7 8 23
8 265 Judith van Duin Radboud inline skating   38,43 10 9 6 25
9 123 Senna Westerhuis Radboud inline skating   37,35 7 8 14 29
10 159 Marith van der Vegt Skeelervereniging De Draai   37,99 9 10 13 32
11 301 Sofia Schilder Radboud inline skating   39,83 12 11 9 32
12 130 Jasmin van der Terp IJs- en Skeelerclub Lindenoord   40,11 14 12 12 38
13 392 Isa Steegstra De IJsster   38,87 11 13 16 40
14 433 Melissa Mooijman Radboud inline skating   41,11 17 14 10 41
15 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   40,94 16 15 11 42
16 43 Rianne Tiben Radboud inline skating   40,28 15 16 15 46
17 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   39,87 13 17 17 47
18 347 Lana de Ruiter Skeelervereniging De Draai   41,41 18 18 18 54
19 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   41,46 19 19 19 57
20 63 Elbrich de Jager De IJsster   41,87 20 21 20 61
21 320 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS   43,86 21 20 24 65
22 424 Carine Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   45,30 23 22 21 66
23 71 Rianne van der Leij IJs- en Skeelerclub Lindenoord   45,04 22 24 22 68
24 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   45,38 24 23 23 70
                   
    categorie: pupillen 2 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Caravan en Camperstalling van den Akker 34,79 1 1 1 3
2 433 Jeljer Visser De IJsster Froonacker 37,60 3 2 2 7
3 419 Jan Mooijman Radboud inline skating   37,47 2 3 3 8
4 452 Menno van Eig Radboud inline skating   37,94 4 4 4 12
5 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   40,04 5 5 5 15
6 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   42,38 8 6 6 20
7 441 Bram van der Veen De IJsster   40,82 7 7 7 21
8 437 Jurjen Hiemstra De IJsster   40,13 6 8 99 113
                   
    categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 420 Nikita Praag Radboud inline skating Van Lingen Skeelers en Schaatsen 33,83 2 1 1 4
2 416 Iris Tiben Radboud inline skating DuxSport Racing Team 33,72 1 3 2 6
3 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34,68 3 2 3 8
4 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai    36,15 6 5 4 15
5 300 Maaike de Kroon  IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 35,95 5 6 6 17
6 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   37,89 11 7 5 23
7 319 Annika van Zelm De IJsster   35,55 4 4 17 25
8 127 Wietske de Jager De IJsster   37,98 12 9 7 28
9 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen   36,69 7 11 11 29
10 164 Silke de Vries De IJsster   37,56 8 12 9 29
11 423 Nynke Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   37,62 9 8 12 29
12 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   37,79 10 10 10 30
13 93 Lieneke Vijn Radboud inline skating   38,16 13 13 8 34
14 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   39,09 14 14 13 41
15 132 Yneke Wiegersma Skeelervereniging IDS   42,00 15 15 14 44
16 192 Laura Schilder Radboud inline skating   45,67 16 16 15 47
17 702 Miranda Dijkstra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   49,26 17 17 16 50
                   
    Pupillen 1 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   32,98 2 2 2 6
2 272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai Bouwkundig Ontwerp en Adviesburo Kamp 32,88 1 1 5 7
3 252 Maik Stam Radboud inline skating   33,90 3 3 6 12
4 462 Hidde Westra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34,68 6 5 4 15
5 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai   37,21 11 4 1 16
6 216 Ramon Pronk Skeelervereniging De Draai   35,99 7 6 3 16
7 153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 34,35 4 8 7 19
8 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34,55 5 7 9 21
9 304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai   36,67 8 10 10 28
10 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   37,71 13 9 8 30
11 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 37,09 9 14 11 34
12 63 Sipke Sijtsema Slikrollers   37,15 10 11 14 35
13 131 Redmar Visser De IJsster Froonacker 37,65 12 12 16 40
14 273 Pieter Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   38,04 14 15 13 42
15 309 Corné de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   40,44 17 16 12 45
16 10 Thomas Oosterwijk Radboud inline skating   38,47 15 13 17 45
17 410 Mark Oonk IJsvereniging Groningen   40,36 16 17 15 48
                   
    categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai van Lingen Skeelers 32,88 1 1 1 3
2 461 Romy Brommer  Noordkop Skating   35,27 2 2 3 7
3 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   35,98 4 4 2 10
4 282 Melissa Stam Radboud inline skating   36,11 5 6 4 15
5 193 Hedwich Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   36,71 6 5 5 16
6 121 Emma Veuger De IJsster   38,11 7 7 6 20
7 118 Ria Schilder Radboud inline skating   35,83 3 3 99 105
                   
    categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Maikel Been  IJsvereniging Groningen   32,37 1 1 1 3
                   
    categorie: junioren b meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 146 Laura van der Vegt Skeelervereniging De Draai Stouwdam Bike & Skate Assen 32,75 1 1 1 3
2 245 Elmira Ferwerda Skeelervereniging De Draai   34,77 2 2 2 6
                   
    categorie: junioren b jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 312 Leon Priest De IJsster   29,93 1 1 1 3
2 169 Jorn Holwerda IJsvereniging Groningen Hoogelandcatering 31,30 2 2 2 6
3 65 Stefan van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34,44 3 3 99 105
                   
    categorie: junioren a meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 369 Amanda Been IJsvereniging Groningen    37,67 1 1 1 3,00