hideOriginal:true

9/4wolvega

Inschrijven via schaatsen.nl »

Categorie W 1 W 2  W3
Pupillen 4 pionnenrace  1 r inline 2r inline
Pupillen 3 pionnenrace 1 r inline 2r inline 
Pupillen 2 tijdrit 300m  2 r inline  4r inline
Pupillen 1 tijdrit 300m  3 r inline  afvalkoers
Kadetten tijdrit 300m  4 r inline afvalkoers
Junioren tijdrit 300m  4 r inline afvalkoers

Op zaterdag 9 april werd de 2e Van Lingen Competitie verreden bij IJs- en Skeelerclub Lindenoord in Wolvega.

Op 3 regenspetters na wederom een droge dag met genoeg zon, een aangename temperatuur en weinig wind.


Aan de start stonden 133 rijders, voornamelijk afkomstig van verenigingen die de VLC organiseren maar ook van andere verenigingen en zelfs uit Duitsland.

Met name bij de P2M (28), de P1M (27) en de P1J (22) stonden grote groepen aan de start. Ook in de andere categorieën waren ruim voldoende deelnemers om er een spannende strijd van te maken.

Na een pionnenrace voor de P3/4 en een 300m-tijdrit voor de oudere categorieën werden er in line- en afvalkoersen verreden, 3 wedstrijden in totaal.

Door wat aanvaringen en struikelpartijen moest de EHBO toch een aantal keer in actie komen en vielen er enkele rijders uit. Veel sterkte voor de pechvogels!
Bij de grotere groepen met aan elkaar gewaagde rijders moest de jury soms diep graven om de juiste uitslag voor de dag te krijgen.
Rond vier uur konden de prijzen worden uitgereikt.

Huisfotograaf Theo Boonstra en heeft de winnaars op portret gezet (en natuurlijk vele actiefoto's gemaakt van alle rijders), maar ook de video's dor Paul Kamp, binnenkort te vinden via de website van VLC:  www.inlineskatecompetitie.nl

Al met al was het een mooie, sportieve dag. Op naar de 3e wedstrijd, 23 april in Surhuisterveen!
 

 

Vriendelijke groet van Carin
 

Let op!

De kosten per deelnemer zijn €5,00 voor de gehele competitie.

Voor de deelnemers van de 9 mee-organiserende verenigingen wordt dit inschrijfgeld via de betreffende vereniging geïnd.  Per vereniging wordt dan het totale inschrijfgeld in één keer afgedragen bij het secretariaat tijdens de 2e wedstrijd.

 

Wanneer je met een daglicentie wilt rijden, lees dan de voorwaarden in het reglement m.b.t. de kosten en het maximaal aantal wedstrijden waaraan je kunt deelnemen.

Baaninformatie
Vereniging 2019 - IJs- en Skeelerclub Lindenoord
Locatie Skeelerbaan Wolvega
Sportlaan 135
8471 NP Wolvega
Website www.lindenoord.nl
Telefoon
E-Mail akker.alfred@agroweb.nl

IJsclub Lindenoord te Wolvega werd opgericht op 30 oktober 1929 en kan daarmee terugzien op een lange historie in de schaatssport. De huidige accommodatie is gelegen aan de Sportlaan 135, een gebied grenzend aan het natuurgebied van It Fryske Gea. Behalve over een ijsbaan, waarop zowel langebaan- als kortebaanwedstrijden kunnen worden verreden, beschikt Lindenoord sedert 1992 over de eerste vierhonderd meter skeelerbaan in het noorden. De naam van de vereniging werd in dat jaar gewijzigd in IJs- en skeelerclub Lindenoord. De vereniging telt omstreeks 900 ijsleden en 400 skeelerleden en is daarmee één van de grootste binnen het gewest Friesland van de KNSB. De accommodatie is multifunctioneel: ook andere sporten en scholen zijn welkom.

Met de gemeente Weststellingwerf is een privatiseringsovereenkomst afgesloten, waarin is vastgelegd, dat de vereniging een belangrijk deel van het reguliere onderhoud zelf verricht en hiervoor wordt beloond met een jaarlijkse onderhoudssubsidie. Het reguliere onderhoud wordt grotendeels uitgevoerd door eigen vrijwilligers. Een meerjarig onderhoudsplan geeft daarnaast inzicht in toekomstig groot onderhoud, waarvoor een extra bijdrage aan de gemeente kan worden gevraagd. De vereniging voorziet voorts in haar geldelijke middelen door contributies van de leden en bijdragen van sponsoren. In 2011 heeft Lindenoord met kinderopvang De Kinderkei te Wolvega een sponsorovereenkomst voor vier jaar afgesloten. De skeelerleden kunnen tegen een gereduceerde prijs wedstrijdkleding betrekken; de vereniging kan zich op een professioneler wijze presenteren en De Kinderkei profiteert van een grotere naamsbekendheid. Middels een eigen website communiceert de vereniging met haar leden, met andere verenigingen en presenteert zij zich aan het grote publiek.

 

 

 

categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 376 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS    29.77 1 1 1 3
                   
categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 46 Cassidy de Groot Ijs- en Skeelerclub Eendracht   22.14 1 1 3 5
2 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 23.44 3 2 1 6
3 348 Sophie van der Vegt Skeelervereniging De Draai   24.25 5 3 2 10
4 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   23.37 2 4 4 10
5 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   24.21 4 5 5 14
6 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   25.40 6 6 6 18
7 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 25.89 7 7 7 21
8 154 Vera Oldenburger Radboud Inline-Skating   27.76 8 8 8 24
9 153 Lisanne Haitjema Ijs- en Skeelerclub Lindenoord   37.39 9 9 9 27
                   
categorie: pupillen 3 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 157 Csongor Janeck Duitsland   21.29 1 1 1 3
2 56 Tim Kee Radboud inline skating   21.51 2 2 2 6
3 345 Joop Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   23.28 4 3 3 10
4 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   21.71 3 4 4 11
5 438 Thom van der Veen De IJsster    24.13 5 5 6 16
6 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS   24.35 6 6 5 17
7 35 Silvan Koster IJs- en Skeelerclub Eendracht   24.86 7 7 7 21
8 414 Ruben Jacobs IJs- en Skeelerclub Eendracht   26.20 8 8 8 24
                   
                   
                   
categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34.38 1 1 2 4
2 415 Sanne Oosterwijk Radboud inline skating   35.70 3 3 1 7
3 30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS   34.55 2 2 3 7
4 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS   36.47 5 5 4 14
5 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   36.73 7 4 5 16
6 36 Caitlin de Groot IJs- en Skeelerclub Eendracht   36.59 6 8 6 20
7 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS   37.24 9 6 7 22
8 123 Senna Westerhuis Radboud inline skating   36.28 4 10 10 24
9 159 Marith van der Vegt Skeelervereniging De Draai   36.94 8 7 11 26
10 265 Judith van Duin Radboud inline skating   37.75 10 9 9 28
11 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating   39.89 13 11 8 32
12 392 Isa Steegstra De IJsster   39.29 11 12 13 36
13 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   39.52 12 18 12 42
14 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   40.33 15 14 14 43
15 130 Jasmin van der Terp IJs- en Skeelerclub Lindenoord   39.95 14 15 15 44
16 466 Donna Pronk Noordkop Skating   40.64 17 13 17 47
17 347 Lana de Ruiter Skeelervereniging De Draai   40.57 16 16 20 52
18 481 Sterre Kuijs Noordkop Skating   41.34 19 19 16 54
19 43 Rianne Tiben Radboud inline skating   41.84 20 20 19 59
20 424 Carine Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   42.82 22 21 21 64
21 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   42.06 21 23 22 66
22 259 Anne Bouwknegt IJs- en Skeelerclub Eendracht   43.92 23 22 23 68
23 63 Elbrich de Jager De IJsster   45.51 24 24 24 72
24 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   47.08 28 25 25 78
25 71 Rianne van der Leij IJs- en Skeelerclub Lindenoord   46.35 26 28 26 80
26 150 Tiana Schotanus  Skeelervereniging IDS   46.37 27 27 28 82
27 155 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS   50.18 29 29 27 85
28 153 Eva Oldenburger Radboud inline skating   45.71 25 26 99 150
                   
categorie: pupillen 2 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Caravan en Camperstalling van den Akker 35.75 1 2 1 4
2 433 Jeljer Visser De IJsster Froonacker 36.66 2 1 2 5
3 437 Jurjen Hiemstra De IJsster   38.14 4 3 3 10
4 419 Jan Mooijman Radboud inline skating   37.28 3 5 5 13
5 452 Menno van Eig Radboud inline skating   38.59 5 4 4 13
6 432 Wouter ten Wolde IJs- en Skeelerclub Eendracht   41.18 8 6 6 20
7 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   39.56 6 7 7 20
8 441 Bram van der Veen De IJsster   40.85 7 9 8 24
9 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   43.18 9 8 9 26
10 395 Chris Praag Radboud inline skating   45.15 10 10 10 30
                   
categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   32.60 2 1 1 4
2 420 Nikita Praag Radboud inline skating Van Lingen Skeelers en Schaaatsen 32.24 1 2 3 6
3 416 Iris Tiben Radboud inline skating DuxSport Racing Team 33.07 3 3 2 8
4 413 Loes Busser Skeelerclub Oost Veluwe   33.17 4 10 5 19
5 341 Emma Glastra IJs- en Skeelerclub Eendracht   33.87 6 9 8 23
6 300 Maaike de Kroon IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 33.68 5 4 15 24
7 333 Dinly Koster IJs- en Skeelerclub Eendracht   34.90 10 12 4 26
8 158 Csenge Janeck Duitsland   35.07 11 5 10 26
9 319 Annika van Zelm De IJsster   34.58 7 6 13 26
10 33 Sterre Veerman IJs- en Skeelerclub Eendracht   35.15 12 8 7 27
11 321 Jamilla Waayer IJs- en Skeelerclub Eendracht   35.25 13 11 6 30
12 423 Nynke Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34.86 9 14 11 34
13 211 Suze Kingma IJsvereniging Groningen   34.62 8 7 21 36
14 289 Queeny de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   35.32 14 13 9 36
15 468 Pien Smit Noordkop Skating   35.66 15 15 16 46
16 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   36.88 18 19 12 49
17 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen   36.31 16 20 14 50
18 127 Wietske de Jager De IJsster   37.20 19 16 17 52
19 164 Silke de Vries De IJsster   36.43 17 18 20 55
20 456 Layla Kaarsemaker Radboud inline skating   37.67 21 17 18 56
21 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   37.24 20 21 19 60
22 68 Annelie van der Zee De IJsster   38.49 23 22 22 67
23 93 Lieneke Vijn Radboud inline skating   38.49 22 23 23 68
24 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   39.80 24 25 24 73
25 281 Marijn Priest De IJsster   40.69 25 24 27 76
26 132 Yneke Wiegersma Skeelervereniging IDS   43.00 26 26 25 77
27 174 Mirthe Brouwer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   47.22 27 27 26 80
                   
categorie: pupillen 1 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai Bouwkundig Ontwerp en Adviesburo Kamp 31.72 1 1 3 5
2 115 Chris Brijder IJs- en Skeelerclub Lindenoord   32.08 2 3 1 6
3 453 Tim Prins S.T.D. Sint Nicolaasga Sprog 32.95 4 2 2 8
4 462 Hidde Westra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   32.99 5 5 5 15
5 252 Maik Stam Radboud inline skating   33.37 7 4 6 17
6 153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 33.01 6 6 7 19
7 216 Ramon Pronk Skeelervereniging De Draai   34.02 10 8 4 22
8 106 Niklas Reinders IJsvereniging Groningen   33.85 8 9 9 26
9 479 Matthe Pronk Noordkop Skating   35.32 11 10 8 29
10 247 Milan Schenk Noordkop Skating   36.32 14 11 11 36
11 392 Daniel Jacobs IJs- en Skeelerclub Eendracht   35.58 13 13 13 39
12 304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai   35.56 12 14 15 41
13 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 36.43 15 16 12 43
14 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   36.70 18 12 16 46
15 124 Maurice Bron IJs- en Skeelerclub Eendracht   36.80 19 15 14 48
16 273 Pieter Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   36.46 16 17 19 52
17 309 Corné de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   40.27 22 18 17 57
18 10 Thomas Oosterwijk Radboud inline skating   39.14 21 19 18 58
19 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   32.81 3 7 99 109
20 156 Justus Klaster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   36.66 17 99 10 126
21 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   33.91 9 99 99 207
22 131 Redmar Visser De IJsster Froonacker 37.34 20 99 99 218
                   
categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai van Lingen Skeelers 32.44 1 1 4 6
2 122 Ramona Westerhuis Radboud inline skating Challenge2Skate-HTB Team 32.47 2 4 1 7
3 186 Evelien Vijn Radboud inline skating   32.53 3 3 2 8
4 304 Simone Veenstra Skeelervereniging IDS Van Lingen Skeelers 33.17 5 2 3 10
5 202 Sascha Schenk  Radboud inline skating Skate4VillaJoep-Radboud 32.69 4 7 6 17
6 461 Romy Brommer  Noordkop Skating   34.61 6 5 7 18
7 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   34.93 9 8 5 22
8 193 Hedwich Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   34.66 7 6 9 22
9 282 Melissa Stam Radboud inline skating   34.73 8 9 8 25
10 91 Julia Niemeijer  De IJsster   35.39 10 10 10 30
11 155 Marloes ten Wolde IJs- en Skeelerclub Eendracht Oosterhuis-GradaBikes-Berta 38.04 11 11 99 121
                   
categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 244 Jeroen de Kroon Skeelervereniging De Draai Signi Zoekhonden 29.69 1 1 1 3
2 173 Maikel Been  IJsvereniging Groningen   31.17 2 2 2 6
3 435 Joren Bos Skeelervereniging IDS H.A.B planten 32.41 4 4 3 11
4 310 Bas Gierman IJsvereniging Groningen   32.40 3 5 4 12
5 114 Willard Reinders IJsvereniging Groningen   32.62 5 3 5 13
6 37 Rik van Benthem Skeelervereniging De Draai   dnf 99 99 99 297
                   
categorie: junioren b meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 146 Laura van der Vegt Skeelervereniging De Draai Stouwdam Bike & Skate Assen 31.42 1 1 2 4
2 141 Susanne Kok Radboud inline skating   33.90 2 2 1 5
3 245 Elmira Ferwerda Skeelervereniging De Draai   34.10 3 3 3 9
4 248 Dionne van Eig Radboud inline skating   36.45 6 5 4 15
5 473 Amber Kuijs Noordkop Skating   36.17 5 6 5 16
6 354 Leoni Klompjan Skeelerclub Oldebroek e.o.   35.70 4 4 99 107
                   
categorie: junioren b jongens            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 312 Leon Priest De IJsster   28.89 1 1 1 3
2 285 Niek Engelhart IJsvereniging Groningen   30.78 2 2 3 7
3 169 Jorn Holwerda IJsvereniging Groningen Hoogelandcatering 31.04 3 3 2 8
4 65 Stefan van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   33.31 4 4 4 12
                   
categorie: junioren a meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor tijdrit w1 w2 w3 tot
1 369 Amanda Been IJsvereniging Groningen   39.80 1 99 99 199
categorie: pupillen 4 meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 376 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS    30,1 30,1 60,2
2 79 Corrie Brolsma Skeelervereniging IDS   27 0 27
               
categorie: pupillen 3 meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 348 Sophie van der Vegt Skeelervereniging De Draai   30,1 25 55,1
2 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 27 27 54
3 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   21 23 44
4 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   23 21 44
5 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 19 17 36
6 46 Cassidy de Groot Ijs- en Skeelerclub Eendracht   0 30,1 30,1
7 154 Vera Oldenburger Radboud Inline-Skating   15 15 30
8 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai   25 0 25
9 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   0 19 19
10 480 Jantine Groen Skeelervereniging Surhuisterveen   17 0 17
11 153 Lisanne Haitjema Ijs- en Skeelerclub Lindenoord   0 13 13
               
categorie: pupillen 3 jongens   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 56 Tim Kee Radboud inline skating   30,1 27 57,1
2 345 Joop Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   27 25 52
3 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   25 23 48
4 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS   23 19 42
5 157 Csongor Janeck Duitsland   0 30,1 30,1
6 438 Thom van der Veen De IJsster    0 21 21
7 35 Silvan Koster IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 17 17
8 414 Ruben Jacobs IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 15 15
               
categorie: pupillen 2 meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   30,1 30,1 60,2
2 30 Marieke de Vries Skeelervereniging IDS   27 25 52
3 415 Sanne Oosterwijk Radboud inline skating   23 27 50
4 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS   25 23 48
5 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   21 21 42
6 123 Senna Westerhuis Radboud inline skating   19 15 34
7 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS   11 17 28
8 265 Judith van Duin Radboud inline skating   17 11 28
9 159 Marith van der Vegt Skeelervereniging De Draai   13 13 26
10 36 Caitlin de Groot IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 19 19
11 466 Donna Pronk Noordkop Skating   10 5 15
12 301 Sofia Schilder Radboud inline skating   15 0 15
13 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   6 8 14
14 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   4 7 11
15 130 Jasmin van der Terp IJs- en Skeelerclub Lindenoord   5 6 11
16 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating   0 10 10
17 392 Isa Steegstra De IJsster   1 9 10
18 43 Rianne Tiben Radboud Inline-skating   7 2 9
19 433 Melissa Mooijman Radboud Inline-skating   8 1 9
20 188 Mijntje de Jong Ter Aarse IJsclub   9 0 9
21 347 Lana de Ruiter Skeelervereniging De Draai   3 4 7
22 153 Eva Oldenburger Radboud Inline-skating   2 3 5
23 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   1 1 2
24 63 Elbrich de Jager De IJsster   1 1 2
26 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   1 1 2
27 71 Rianne van der Leij IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 1 1
28 259 Anne Bouwknegt IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 1 1
29 424 Carine Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 1 1
30 155 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS   0 1 1
31 150 Tiana Schotanus  Skeelervereniging IDS   0 1 1
               
categorie: pupillen 2 jongens   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Caravan en Camperstalling van den Akker 30,1 30,1 60,2
2 433 Jeljer Visser De IJsster Froonacker 27 27 54
3 437 Jurjen Hiemstra De IJsster   21 25 46
4 419 Jan Mooijman Radboud inline skating   23 23 46
5 452 Menno van Eig Radboud inline skating   25 21 46
6 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   13 17 30
7 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   17 13 30
8 395 Chris Praag Radboud inline skating   0 11 26
9 432 Wouter ten Wolde IJs- en Skeelerclub Eendracht   1 19 20
10 198 Jonas de Jong Ter Aarse IJsclub   19 0 19
11 441 Bram van der Veen De IJsster   0 15 15
               
categorie: pupillen 1 meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 420 Nikita Praag Radboud inline skating Van Lingen Skeelers en Schaaatsen 30,1 27 57,1
2 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   25 30,1 55,1
3 341 Emma Glastra IJs- en Skeelerclub Eendracht   19 21 40
4 333 Dinly Koster IJs- en Skeelerclub Eendracht   21 17 38
5 300 Maaike de Kroon IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 17 19 36
6 251 Lisan van der Linde IJs- en Skeelerclub Eendracht   27 0 27
7 416 Iris Tiben Radboud inline skating DuxSport Racing Team 1 25 26
8 33 Sterre Veerman IJs- en Skeelerclub Eendracht   15 11 26
9 413 Loes Busser Skeelerclub Oost Veluwe   0 23 23
10 321 Jamilla Waayer IJs- en Skeelerclub Eendracht   13 10 23
11 426 Noor Nijland IJs- en Skeelerclub Eendracht   23 0 23
12 319 Annika van Zelm De IJsster   9 13 22
13 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   11 5 16
14 158 Csenge Janeck Duitsland   0 15 15
15 468 Pien Smit Noordkop Skating   5 6 11
16 291 Tamara Schenk Radboud inline skating   10 0 10
17 423 Nynke Stel IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 9 9
18 211 Suze Kingma IJsvereniging Groningen   0 8 8
19 40 Imke Valkenburg  Skeelervereniging De Draai   8 0 8
20 289 Queeny de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 7 7
21 456 Layla Kaarsemaker Radboud inline skating   6 1 7
22 274 Randi Dekker IJs- en Inline-skateclub Purmerend   7 0 7
23 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   4 1 5
24 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging Surhuisterveen   0 4 4
25 127 Wietske de Jager De IJsster   1 3 4
26 68 Annelie van der Zee De IJsster   3 1 4
27 164 Silke de Vries De IJsster   1 2 3
28 93 Lieneke Vijn Radboud inline skating   2 1 3
29 132 Yneke Wiegersma Skeelervereniging IDS   1 1 2
30 281 Marijn Priest De IJsster   1 1 2
31 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   1 1 2
32 174 Mirthe Brouwer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 1 1
33 108 Leonie van der Veen Skeelervereniging De Draai   1 0 1
34 192 Laura Schilder Radboud inline skating   1 0 1
               
categorie: pupillen 1 jongens   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 115 Chris Brijder IJs- en Skeelerclub Lindenoord   27 27 54
2 272 Gijs Kamp Skeelervereniging De Draai Bouwkundig Ontwerp en Adviesburo Kamp 21 30,1 51,1
3 453 Tim Prins S.T.D. Sint Nicolaasga   17 25 42
4 216 Ramon Pronk Skeelervereniging De Draai   25 17 42
5 462 Hidde Westra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13 23 36
6 153 Udo van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 15 19 34
7 443 Jenning de Boo IJsvereniging Groningen   30,1 0 30,1
8 106 Niklas Reinders IJsvereniging Groningen   11 15 26
9 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai   23 0 23
10 252 Maik Stam Radboud inline skating   0 21 21
11 479 Matthe Pronk Noordkop Skating   8 13 21
12 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   19 1 20
13 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 9 8 17
14 304 Juup Kuperus Skeelervereniging De Draai   7 9 16
15 247 Milan Schenk Noordkop Skating   0 11 11
16 392 Daniel Jacobs IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 10 10
17 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   3 7 10
18 124 Maurice Bron IJs- en Skeelerclub Eendracht   4 6 10
19 309 Corné de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   6 4 10
20 237 Thomas van Oost Radboud inline skating   10 0 10
21 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   5 2 7
22 273 Pieter Sinnema  Skeelervereniging Surhuisterveen   1 5 6
23 10 Thomas Oosterwijk Radboud inline skating   1 3 4
24 131 Redmar Visser De IJsster Froonacker 2 1 3
25 156 Justus Klaster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 1 1
26 410 Mark Oonk IJsvereniging Groningen   1 0 1
27 68 Mika Jonkers IJs- en Skeelerclub Eendracht   0 0 0
               
categorie: kadetten meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 122 Ramona Westerhuis Radboud inline skating Challenge2Skate-HTB Team 23 27 50
2 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai van Lingen Skeelers 15 30,1 45,1
3 304 Simone Veenstra Skeelervereniging IDS Van Lingen Skeelers 19 23 42
4 399 Debby Behr Skeelervereniging De Draai NSPE- SKATE FORCE 30,1 0 30,1
5 202 Sascha Schenk  Radboud inline skating Skate4VillaJoep-Radboud 9 21 30
6 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   11 17 28
7 247 Vera Lou Gemser Skeelervereniging De Draai NSPE-Skate Force 27 0 27
8 461 Romy Brommer  Noordkop Skating   7 19 26
9 186 Evelien Vijn Radboud inline skating   0 25 25
10 31 Lisanne van de Vosse Skeelervereniging De Draai   25 0 25
11 180 Bente Kerkhoff Radboud inline skating   21 0 21
12 91 Julia Niemeijer  De IJsster   6 11 17
13 260 Lotte Veenstra IJs- en Skeelerclub Eendracht   17 0 17
14 282 Melissa Stam Radboud inline skating   3 13 16
15 193 Hedwich Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   0 15 15
16 155 Marloes ten Wolde IJs- en Skeelerclub Eendracht Oosterhuis-GradaBikes-Berta 4 10 14
17 157 Lisa van Oost Radboud inline skating   13 0 13
18 118 Ria Schilder Radboud inline skating   10 0 10
19 428 Dewi Nicolai Radboud inline skating   8 0 8
20 76 Nikée Siemonsma De IJsster   5 0 5
               
categorie: kadetten jongens   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 37 Rik van Benthem Skeelervereniging De Draai   30,1 19 49,1
2 173 Maikel Been  IJsvereniging Groningen   19 27 46
3 435 Joren Bos Skeelervereniging IDS H.A.B planten 21 25 46
4 114 Willard Reinders IJsvereniging Groningen   17 21 38
5 244 Jeroen de Kroon Skeelervereniging De Draai Signi Zoekhonden 0 30,1 30,1
6 295 Thijs Kalthof IJs- en Skeelerclub Eendracht Selectie Groningen/Drenthe 27 0 27
7 85 Niek Stolhof Skeelervereniging Staphorst Lindenholz/Bont 25 0 25
8 310 Bas Gierman IJsvereniging Groningen   0 23 23
9 78 Jesper de Jong Ter Aarse IJsclub Talent2Skate-HTB Team 23 0 23
               
categorie: junioren b meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 146 Laura van der Vegt Skeelervereniging De Draai Stouwdam Bike & Skate Assen 25 30,1 55,1
2 245 Elmira Ferwerda Skeelervereniging De Draai   19 25 44
3 248 Dionne van Eig Radboud inline skating   17 23 40
4 473 Amber Kuijs Noordkop Skating   15 21 36
5 236 Marijke Groenewoud Skeelervereniging IDS   30,1 0 30,1
6 141 Susanne Kok Radboud inline skating   0 27 27
7 276 Jasmijn Visser  Skeelervereniging De Draai NSPE-Skate Force 27 0 27
8 325 Daniëlle Giezen  Skeelervereniging De Draai team NSPE-Skate Force 23 0 23
9 41 Madelief de Jong  Ter Aarse IJsclub Unica Bont 21 0 21
10 354 Leoni Klompjan Skeelerclub Oldebroek e.o.   0 19 19
               
categorie: junioren b jongens   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 312 Leon Priest De IJsster   17 30,1 47,1
2 285 Niek Engelhart IJsvereniging Groningen   11 27 38
3 65 Stefan van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   13 23 36
4 354 Harm Visser Skeelervereniging De Draai NSPE - Skate Force 30,1 0 30,1
5 120 Mike Dogterom Skeelervereniging De Draai Weppaint/Iprenburg/Autotrust/Jack &Jones/Evo 27 0 27
6 169 Jorn Holwerda IJsvereniging Groningen Hoogelandcatering 0 25 25
7 253 Daan Gelling Skeelervereniging De Draai   25 0 25
8 86 Franke van Weperen Skeelervereniging De Draai   23 0 23
9 257 Jelmar Hempenius Skeelervereniging IDS Van Lingen Skeelers 21 0 21
10 116 Jochem Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   19 0 19
11 57 Joost Schipper Radboud inline skating   15 0 15
               
categorie: junioren a meisjes   Klassement  
pl nr  naam vereniging sponsor w1 w2 tot
1 369 Amanda Been Ijsvereniging Groningen   30,1 30,1 60,2