hideOriginal:true

22/4heerenveen

Inschrijven via schaatsen.nl »

Pup 4

1 ronde inline

2 ronden inline

3 ronden inline

Pup 3

1 ronden inline

3 ronden inline

4 ronden inline

Pup 2

500 m series

4 ronden inline

 

Pup 1

500 m series

6 ronden inline

 

kad

500 m series

8 ronden inline

 

jun

500 m series

10 ronden inline

 

Deelname aan de gehele competitie bedraagt €7,50 te betalen bij de eerste inschrijving via het inschrijfprogramma. 


Het gebruik van een transponder is NIET verplicht.

200 m piste

Baaninformatie
Vereniging 2019 - Inline Skate Centrum Heerenveen
Locatie Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard 23Q
8448 JA Heerenveen
Website https://www.sportstad.nl/buitensport/inline-skatecentrum/
Telefoon (0513) 614 800
E-Mail info@sportstadheerenveen.nl

Afbeeldingsresultaat voor skeelerbaan heerenveen

 

In Heerenveen staat het eerste overdekte inline-skatecentrum van Nederland. Toegankelijk voor iedereen! Deze 200 meter piste is door de Vesmacolaag zeer geschikt voor nationale en internationale skeelertoernooien. Het inline-skatecentrum biedt vele mogelijkheden en kansen voor topsport, talentontwikkeling en recreatie sport in Heerenveen. 

    categorie: pupillen 4 meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 529 Janneke Gommers Skeelervereniging IDS   2 1 1 4
2 376 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS   1 2 2 5
3 366 Femke de Roos     4 5 3 12
4 308 Lize Romy Elzinga     5 4 4 13
5 517 Marin Steegstra De IJsster   3 3 99 105
                 
    categorie: pupillen 4 jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS   1 1 1 3
                 
    categorie: pupillen 3 meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS   1 1 1 3
2 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai   2 2 2 6
3 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS   3 3 5 11
4 495 Amber Oosting     5 4 3 12
5 480 Jantine Groen Skeelervereniging Surhuisterveen   4 5 4 13
6 79 Teske Hiemstra     6 6 6 18
                 
    categorie: pupillen 3 jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 81 Rinze Jan de Bruin Skeelervereniging IDS   1 1 1 3
                 
    categorie: pupillen 2 meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai   1 1 2  
2 301 Sofia Schilder Radboud Inline-skating Camping de Gouw 2 2 4  
3 392 Isa Steegstra De IJsster   3 3 6  
4 130 Jasmin van der Terp Skeelervereniging De Draai   4 4 8  
5 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 5 5 10  
6 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai   6 6 12  
7 63 Elbrich de Jager De IJsster   7 7 14  
8 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai   8 8 16  
9 439 Lynn Regien Skeelervereniging De Draai   9 9 18  
10 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 11 10 21  
11 153 Eva Oldenburger Radboud Inline-skating   10 11 21  
12 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS   99 99 198  
                 
    categorie: pupillen 2 jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 419 Jan Mooijman Radboud Inline-skating   1 1 2  
2 56 Tim Kee Radboud Inline-skating   2 2 4  
3 345 Joop Sinnema Skeelervereniging Surhuisterveen   3 3 6  
4 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord   4 4 8  
5 67 Robin Metz Hardrijders Club IJsleeuwen   6 5 11  
6 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging Surhuisterveen   5 6 11  
7 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS   7 7 14  
8 258 Jasper Stam     8 8 16  
9 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS   10 9 19  
10 491 Huub Adema     9 11 20  
11 193 Jeen Hoogland     11 10 21  
                 
    categorie: pupillen 1 meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 30 Marieke de Vries Skeelervereniging De Draai   1 1 2  
2 50 Kimberley de Lang IJs- en Skeelerclub Lindenoord   3 2 5  
3 468 Pien Smit Noordkop Skating   2 3 5  
4 471 Esmée Brommer Noordkop Skating   5 4 9  
5 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS De Bruin isolatie - ISO Noord 4 5 9  
6 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS   6 7 13  
7 93 Lieneke Vijn Radboud Inline-skating   8 6 14  
8 224 Jet Fransen IJsclub Radboud   7 10 17  
9 433 Melissa Mooijman Radboud Inline-skating   11 8 19  
10 94 Vrouke Kerssies IJs- en Skeelerclub Lindenoord   10 9 19  
11 459 Froukje Elzinga     9 13 22  
12 43 Rianne Tiben Radboud Inline-skating   12 11 23  
13 265 Judith van Duin Radboud Inline-skating   13 12 25  
14 552 Mirjam Atema Skeelervereniging IDS   14 15 29  
15 132 Yneke Wiegersma Skeelervereniging IDS   16 16 32  
16 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai   17 17 34  
17 266 Martsen Rouwé IJs- en Skeelerclub Lindenoord   18 18 36  
18 104 Bo Regien Skeelervereniging De Draai   20 19 39  
19 347 Lana de Ruiter Skeelervereniging De Draai   19 20 39  
                 
    categorie: pupillen 1 jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 216 Ramon Pronk     1 1 2  
2 106 Niklas Reinders IJsvereniging Groningen   2 2 4  
3 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Camperstalling van den Akker 3 3 6  
4 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai   5 4 9  
5 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper   4 5 9  
6 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating   6 6 12  
                 
                 
                 
    categorie: kadetten meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 186 Evelien Vijn Radboud Inline-skating   1 1 2  
2 420 Nikita Praag Radboud Inline-skating   2 2 4  
3 416 Iris Tiben Radboud Inline-skating DuxSport Racing Team 3 3 6  
4 151 Bianca van der Meer IJs- en Skeelerclub Lindenoord   4 4 8  
5 173 Kim Regien Skeelervereniging De Draai   5 5 10  
6 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai   6 6 12  
7 319 Annika van Zelm De IJsster   7 9 16  
8 300 Maaike de Kroon IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 8 8 16  
9 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen   10 7 17  
10 164 Silke de Vries De IJsster   9 10 19  
11 293 Anouk Hamminga     11 11 22  
12 127 Wietske de Jager De IJsster   12 12 24  
                 
    categorie: kadetten jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 439 Remo Slotegraaf     1 1 2  
2 453 Tim Prins IJs- en Skeelerclub Lindenoord   3 2 5  
3 43 Christiaan Land IJs- en Skeelerclub Lindenoord   2 3 5  
4 462 Hidde Westra IJs- en Skeelerclub Lindenoord   4 4 8  
5 115 Chris Brijder IJs- en Skeelerclub Lindenoord   7 5 12  
6 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   5 7 12  
7 16 Jouke Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 9 8 17  
8 499 Justus Klaster IJs- en Skeelerclub Lindenoord   12 6 18  
9 252 Maik Stam Radboud Inline-skating   6 12 18  
10 305 Giancarlo Lopez HSC De Draai   8 11 19  
11 440 Brent Bos Skeelervereniging IDS   10 9 19  
12 63 Sipke Sijtsema     11 10 21  
    categorie: junioren b meisjes          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 118 Ria Schilder Radboud Inline-skating Langedijk Lelies BV/ Van Dolder Administratiekantoor/ Camping de Gouw 1 1 2  
2 461 Romy Brommer Noordkop Skating   2 3 5  
3 128 Amber Bartelds     5 2 7  
4 282 Melissa Stam Radboud Inline-skating   3 4 7  
5 4 Yoicalyn van Weperen Skeelervereniging De Draai   4 5 9  
6 248 Dionne van Eig Radboud Inline-skating   6 6 12  
7 237 Miriam Gossen     7 7 14  
                 
    categorie: junioren b jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 173 Maikel Been IJsvereniging Groningen PerfectSkate 1 1 2  
2 435 Joren Bos Skeelervereniging IDS   2 2 4  
3 484 Freek Smit Noordkop Skating   3 3 6  
                 
    categorie: junioren a jongens          
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1   Ruben Oldenburger Radboud Inline-skating   1 1 2