hideOriginal:true

8/9HAULERWIJK

Pup 4

50m pionnen en 50m afsprinten

2 ronden inline

3 ronden inline

Pup 3

50m pionnen en 50m afsprinten

2 ronden inline

3 ronden inline

Pup 2

50m pionnen en 50m afsprinten

3 ronden inline

5 ronden PK

Pup 1

50m pionnen en 50m afsprinten

4 ronden inline

10 ronden PK

kad

50m pionnen en 50m afsprinten

5 ronden inline

12 ronden PK

jun

50m pionnen en 50m afsprinten

6 ronden inline

15 ronden PK

PK = puntenkoers

AK = afvalkoers

 

Deelname aan de gehele competitie bedraagt €7,50 te betalen bij de eerste inschrijving via het inschrijfprogramma. 

Het gebruik van een transponder is NIET verplicht.

200 m piste

 

 
Leeftijd  categorienaam code heren  code dames  Geboren
t/m 6 Pupillen 4 HP4 DP4 in 2012 of later
 7 tm 8 Pupillen 3 HP3 DP3 in 2010 en 2011
9 tm 10 Pupillen 2 HP2 DP2 in 2008 en 2009
11 tm 12 Pupillen 1 HP1 DP1 in 2006 en 2007
13 tm 14 Kadetten HKA DKA in 2004 en 2005
15 tm 16 Junioren B HJB DJB in 2002 en 2003
17 tm 18 Junioren A HJA DJA in 2000 en 2001
19 tm 22 Senioren jongere HSJ DSJ In 1999 en 1996
23 tm 39 Senioren HSA DSA in 1995 en eerder
40+ Masters M40 M50 M60   in 1977 en eerder
 
Baaninformatie
Vereniging 2018 - Skeelervereniging de Draai
Locatie Skeelerbaan De Draai
Snikke 8a
8433 HE Haulerwijk
Website www.skeelerverenigingdedraai.nl
Telefoon
E-Mail

Skeelervereniging de Draai is een skeelervereniging in Haulerwijk, waar gebruik kan worden gemaakt van 2 skeelerbanen.

Een 400m-baan voor de wedstrijdrijders en de liefhebbers en een 200m-piste voor de wedstrijdrijders.


Een vereniging met ruim 80 leden, van 5 tot 75 jaar, met veel activiteiten op skeelergebied.
Skeelervereniging de Draai is aangesloten bij de KNSB.

 

Op woensdag- en zaterdag- en zondagmiddag is de baan voor iedereen vrij toegankelijk vanaf 13:00 tot 16:00.
Uitzonderingen hierop zijn geplande wedstrijden, maar dan mag er natuurlijk wel gekeken worden. Een Helm is altijd verplicht!

    categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 705 Liebrich de Boer IDS 36,18 1 1 1 3
                 
    categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 83 Mirre Nieveen Skeelervereniging De Draai 21,88 2 1 1 4
2 366 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS 21,22 1 4 3 8
3 529 Janneke Gommers Skeelervereniging IDS 23,49 4 2 2 8
4 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 22,81 3 3 6 12
5 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 29,41 6 6 4 16
6 708 Floor van Beusekom De Draai 31,01 7 7 5 19
7 517 Marin Steegstra De IJsster 24,35 5 5 99 109
                 
    categorie: pupillen 3 jongens          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 26,61 1 1 1 3
                 
    categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 357 Anouk Aalders De Draai 18,82 1 2 1 4
2 499 Yanouk Zijlstra IDS 19,15 2 1 2 5
3 348 Sophie van der Vegt De Draai 20,55 4 3 3 10
4 525 Nine Brecht Oosterhof IDS 20,37 3 4 5 12
5 82 Lotte Nieveen De Draai 21,43 5 5 4 14
6 568 Rosan Kuip Radboud 21,79 6 6 8 20
7 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 23,60 8 7 6 21
8 577 Anne Meerveld IJsvereniging Groningen 21,85 7 8 7 22
9 712 Mirte vd Veen IDS 26,81 9 9 9 27
                 
    categorie: pupillen 2 jongens          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 19 Rutger Jansma IJsvereniging Groningen 21,79 1 1 1 3
2 709 Lars Keinecker De Draai 26,81 2 2 2 6
                 
    categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 392 Isa Steegstra De IJsster 17,60 1 1 1 3
2 301 Sofia Schilder Radboud Inline-skating 17,85 2 2 2 6
3 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord  21,13 6 3 3 12
4 57 Hannah Jansen IJsvereniging Groningen 20,57 3 5 6 14
5 427 Silke van der Wier De Draai 21,14 7 4 4 15
6 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai 21,02 4 6 8 18
7 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 21,03 5 8 5 18
8 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 23,74 10 7 7 24
9 5 Vera Moedt IJs- en Skeelerclub Lindenoord 21,84 8 9 9 26
10 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 22,38 9 11 10 30
11 569 Amber Kuip Radboud Inline-skating 25,35 11 10 11 32
                 
    categorie: pupillen 1 jongens          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 419 Jan Mooijman Radboud Inline-skating 16,86 2 1 1 4
2 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging IDS 16,39 1 3 4 8
3 67 Robin Metz Skeelervereniging IDS 18,29 4 2 2 8
4 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord 18,78 5 4 3 12
5 56 Tim Kee Radboud Inline-skating 17,87 3 6 5 14
6 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 19,19 6 5 6 17
7 281 Emiel van Wees De Draai 19,74 7 7 7 21
8 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS 22,23 8 8 8 24
                 
    categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 468 Pien Smit Noordkop Skating 16,52 2 1 2 5
2 471 Esmée Brommer Noordkop Skating 17,66 3 2 1 6
3 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS 16,48 1 5 5 11
4 43 Rianne Tiben Radboud Inline-skating 19,57 6 4 3 13
5 433 Melissa Mooijman Radboud Inline-skating 20,50 8 3 4 15
6 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging De Draai 18,57 4 6 6 16
7 320 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS 19,83 7 7 7 21
8 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai 19,11 5 8 9 22
9 132 Yneke Wiegersma IDS  20,53 9 9 8 26
                 
    categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord 17,70 1 1 1 3
2 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating 17,94 2 2 2 6
                 
    categorie: junioren b meisjes          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 416 Iris Tiben Radboud 16,95 1 1 1 3
2 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 21,02 3 2 2 7
3 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen 20,16 2 3 3 8
                 
    categorie: junioren b jongens          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 305 Giancarlo Lopez Noordkop Skating 18,02 1 1 1 3
                 
    categorie: junioren a meisjes          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 259 Romy Brommer Noordkop Skating 17,24 1 2 1 4
2 230 Ria Schilder Radboud Inline-skating 18,80 3 3 2 8
3 256 Britt van Wees De Draai 19,05 4 1 3 8
4 282 Melissa Stam Radboud Inline-skating 18,28 2 4 4 10
5 273 Samantha Buis Radboud Inline-skating 19,11 5 5 5 15
6 237 Miriam Gossen De Draai 19,23 6 6 6 18
                 
    categorie: junioren a jongens          
pl nr naam vereniging tijdrit w1 w2 w3 tot
1 173 Maikel Been IJsvereniging Groningen 15,69 2 1 1 4
2 322 Raoul Bruin Noordkop Skating 15,24 1 2 2 5