hideOriginal:true

19/5Ten Boer

Pup 4

1 ronde  inline

1 ronde  inline

3 ronden PK 200m baan

Pup 3

1 ronden inline

1 ronden inline

3 ronden PK 200m baan

Pup 2

2 ronden inline

3 ronden inline

4 ronden PK 200m baan

Pup 1

2 ronden inline

4 ronden inline

5 ronden PK 400m baan

Kad

2 ronden inline

5 ronden inline

8 ronden PK 400m baan

Jun B

2 ronden inline

5 ronden inline

8 ronden PK 400m baan

PK = puntenkoers

 

Deelname aan de gehele competitie bedraagt €7,50 te betalen bij de eerste inschrijving via het inschrijfprogramma. 

Het gebruik van een transponder is NIET verplicht.

200/400m baan

 

 
Leeftijd  categorienaam code heren  code dames  Geboren
t/m 6 Pupillen 4 HP4 DP4 in 2012 of later
 7 tm 8 Pupillen 3 HP3 DP3 in 2010 en 2011
9 tm 10 Pupillen 2 HP2 DP2 in 2008 en 2009
11 tm 12 Pupillen 1 HP1 DP1 in 2006 en 2007
13 tm 14 Kadetten HKA DKA in 2004 en 2005
15 tm 16 Junioren B HJB DJB in 2002 en 2003
17 tm 18 Junioren A HJA DJA in 2000 en 2001
19 tm 22 Senioren jongere HSJ DSJ In 1999 en 1996
23 tm 39 Senioren HSA DSA in 1995 en eerder
40+ Masters M40 M50 M60   in 1977 en eerder
 
Baaninformatie
Vereniging 2018 - IJsvereniging Groningen (YVG)
Locatie Skeelerbaan Ten Boer
Sportlaan 6
9791 LX Ten Boer
Website www.yvg.nl
Telefoon
E-Mail


De IJsvereniging Groningen, van oorsprong een hardrijvereniging, is één van de oudste schaatsverenigingen in Nederland. Zij werd opgericht in 1862 en stichtte in 1882 met 9 andere verenigingen de (Koninklijke) Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (het predicaat Koninklijke werd pas later toegekend).


Tot aan 1969 beschikte de YVG over een natuurijsbaan in het Stadspark waarop menig nationaal kampioenschap en zelfs een wereldkampioenschap werden georganiseerd. Sinds de komst van de kunstijsbaan in het stadspark, die op de plaats van de oude natuurijsbaan was aangelegd, houdt de YVG zich actief bezig met het geven van trainingen en (in samenwerking met andere clubs) organiseren van langebaan- en marathon-schaatswedstrijden.
Na bijna een eeuw Stadspark is de kunstijsbaan verhuisd naar de andere kant van de stad, naar een locatie tussen Beijum en Lewenborg. Sinds oktober 1993 heeft de club onderdak insportcentrum Kardinge.
In de zomermaanden (april t/m September) zijn er binnen de vereniging nog een aantal sporten waaronder de droogtraining en fietstraining en niet te vergeten het inlineskaten.Dit laatste gebeurt op de 400 meter baan in Ten Boer.
Hier wordt 2 keer in de week gereden en hard getraind in verschillende leeftijdsgroepen en verschillende niveaus

De trainingen zijn op de Maandag en Donderdagavond.

    categorie: pupillen 3 meisjes          
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 83 Mirre Nieveen Skeelervereniging De Draai 1 1 1 3
2 529 Janneke Gommers Skeelervereniging IDS 3 2 2 7
3 376 Yfke Zuidersma Skeelervereniging IDS 2 3 3 8
4 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 4 4 4 12
5 579 Sarah Booij IJsvereniging Groningen 5 5 6 16
6 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 9 6 5 20
7 517 Marin Steegstra De IJsster 6 7 7 20
8 366 Femke de Roos Skeelervereniging IDS 8 8 8 24
9 708 Floor van Beusekom De Draai 7 9 9 25
               
    categorie: pupillen 2 meisjes          
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 710 Elise Favre IJsvereniging Groningen 2 6 2 10
2 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS 4 3 3 10
3 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 10 2 1 13
4 82 Lotte Nieveen Skeelervereniging De Draai 1 8 4 13
5 712 Maartje Wehmeijer IJsvereniging Groningen 3 5 5 13
6 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 11 1 6 18
7 577 Anne Meerveld IJsvereniging Groningen 6 4 8 18
8 714 Anne Breider IJsvereniging Groningen 5 7 9 21
9 568 Rosan Kuip Radboud 7 9 7 23
10 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 9 10 10 29
11 480 Jantine Groen Skeelervereniging Surhuisterveen 8 11 11 30
               
    categorie: pupillen 2 jongens        
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 19 Rutger Jansma IJsvereniging Groningen 1 1 1 3
2 260 Daan Booij IJsvereniging Groningen 2 2 2 6
               
    categorie: pupillen 1 meisjes          
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 392 Isa Steegstra De IJsster 1 2 1 4
2 427 Silke van der Wier De Draai 2 3 3 8
3 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 1 2 9
4 5 Vera Moedt IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 5 5 14
5 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 5 6 4 15
6 57 Hannah Jansen IJsvereniging Groningen 3 7 6 16
7 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 7 4 7 18
8 713 Britt Breider IJsvereniging Groningen 8 8 8 24
9 99 Joska Hijlkema De IJsster 9 9 9 27
10 98 Lieke Hijlkema De IJsster 10 10 10 30
11 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS 11 11 11 33
12 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 12 12 12 36
               
               
    categorie: pupillen 1 jongens        
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 419 Jan Mooijman Radboud Inline-skating 1 1 1 3
2 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging IDS 2 4 2 8
3 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord 3 2 3 8
4 67 Robin Metz Skeelervereniging IDS 4 3 4 11
5 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 5 5 5 15
6 339 Riemer Jan Zuidersma Skeelervereniging IDS 6 6 6 18
               
    categorie: kadetten meisjes          
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 224 Jet Fransen Radboud Inline-skating 1 1 1 3
2 468 Pien Smit Noordkop Skating 2 2 2 6
3 433 Melissa Mooijman Radboud Inline-skating 3 3 3 9
4 471 Esmée Brommer Noordkop Skating 4 4 4 12
5 215 Froukje Zuidersma Skeelervereniging IDS 5 5 8 18
6 43 Rianne Tiben Radboud Inline-skating 6 7 5 18
7 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging De Draai 7 6 6 19
8 552 Mirjam Atema Skeelervereniging IDS 9 8 7 24
9 320 Tieneke Gommers Skeelervereniging IDS 8 9 9 26
10 132 Yneke Wiegersma IDS  12 10 10 32
11 361 Naomi Beijert Skeelervereniging De Draai 11 11 11 33
12 53 Zara Kroon IJs- en Skeelerclub Lindenoord 13 12 12 37
13 281 Marijn Priest IJs- en Skeelerclub Lindenoord 10 99 99 208
               
    categorie: kadetten jongens          
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord 2 1 1 4
2 117 Jort Dolfing TG De Scheuvelloper 1 3 3 7
3 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating 3 2 2 7
4 433 Jeljer Visser De IJsstter 4 4 5 13
5 22 Finn van Driel Radboud Inline-skating 5 5 4 14
               
    categorie: junioren b meisjes        
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 416 Iris Tiben Radboud 1 1 1 3
2 52 Imke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 2 2 2 6
3 19 Nadine Groenewold IJsvereniging Groningen 3 3 3 9
4 475 Femke Bouwes IJsvereniging Groningen 4 4 4 12
               
    categorie: junioren b jongens        
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 397 Luke ten Klooster IJs- en Skeelerclub Lindenoord 1 1 1 3
2 252 Maik Stam Radboud Inline-skating 2 2 2 6
3 305 Giancarlo Lopez Noordkop Skating 3 3 3 9
4 16 Jouke Douma Skeelervereniging IDS 4 99 99 202
               
    categorie: junioren a meisjes        
pl nr naam vereniging w1 w2 w3 tot
1 416 Melissa Stam Radboud 1 1 1 3
2 52 Samantha Buis Radboud 2 2 2 6