hideOriginal:true

6/7Haulerwijk

Baaninformatie
Vereniging 2019 - Skeelervereniging de Draai
Locatie Skeelerbaan De Draai
Snikke 8a
8433 HE Haulerwijk
Website www.skeelerverenigingdedraai.nl
Telefoon
E-Mail sander.valkenburg@gmail.com

Skeelervereniging de Draai is een skeelervereniging in Haulerwijk, waar gebruik kan worden gemaakt van 2 skeelerbanen.

Een 400m-baan voor de wedstrijdrijders en de liefhebbers en een 200m-piste voor de wedstrijdrijders.


Een vereniging met ruim 80 leden, van 5 tot 75 jaar, met veel activiteiten op skeelergebied.
Skeelervereniging de Draai is aangesloten bij de KNSB.

 

Op woensdag- en zaterdag- en zondagmiddag is de baan voor iedereen vrij toegankelijk vanaf 13:00 tot 16:00.
Uitzonderingen hierop zijn geplande wedstrijden, maar dan mag er natuurlijk wel gekeken worden. Een Helm is altijd verplicht!

    Categorie: Pupillen 4 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
                 
    Categorie: Pupillen 4 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 51 Jurre Valkenburg Skeelervereniging De Draai 1 1 1 3
                 
    Categorie: Pupillen 3 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 283 Fay Petitjean Radboud Inline-skating 1 1 1 3
2 707 Floor Beusekom, van Skeelervereniging De Draai 2 2 2 6
3 705 Lotte Andringa   3 4 3 10
4 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 3 5 13
5 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS 4 6 4 14
6 253 Ymke Weening Skeelervereniging IDS 6 5 6 17
7 263 Mirna van der Terp Skeelervereniging De Draai 7 7 7 21
8 210 Liebrich Boer, de Skeelervereniging IDS 8 8 8 24
                 
    Categorie: Pupillen 3 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 107 Thies Germ Looijenga Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating 2 2 2 6
                 
    Categorie: Pupillen 2 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 1 1 1 3
2 180 Asia Berga IJs- en Skeelerclub Eendracht Bergasports 2 2 2 6
3 83 Mirre Nieveen Skeelervereniging De Draai 3 3 3 9
4 120 Lisa Glastra IJs- en Skeelerclub Eendracht 4 5 5 14
5 517 Marin Steegstra De IJsster   5 4 6 15
6 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 6 6 4 16
7 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 7 7 7 21
8 501 Sophie van der Zee De IJsster   8 8 8 24
9 144 Tessa Punter IJs- en Skeelerclub Lindenoord 9 9 10 28
10 205 Ammarins Toering Skeelervereniging IDS 10 10 9 29
                 
    Categorie: Pupillen 2 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 50 Lars Dijck Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 2 2 2 6
3 150 Nathan Andringa Skeelervereniging IDS 3 3 3 9
4 99 Jasper ten Boom IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 4 4 12
                 
    Categorie: Pupillen 1 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 557 Janne Boos Radboud Inline-skating 1 2 1 4
2 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 4 1 2 7
3 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 3 3 3 9
4 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 2 4 6 12
5 161 Sharissa Oussoren Radboud Inline-skating 5 5 4 14
6 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 6 6 5 17
7 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS 8 7 7 22
8 569 Amber Kuip Radboud Inline-skating 7 10 8 25
9 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 10 9 10 29
10 82 Lotte Nieveen Skeelervereniging De Draai 9 8 13 30
11 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 12 11 9 32
12 270 Lian Oosterhof IJs- en Skeelerclub Lindenoord 11 12 11 34
13 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS 13 13 12 38
                 
    Categorie: Pupillen 1 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 56 Tim Kee Radboud Inline-skating 1 1 2 4
2 67 Robin Metz Skeelervereniging IDS 2 2 1 5
3 475 Wout Nijland IJs- en Skeelerclub Eendracht 3 3 3 9
4 281 Emiel van Wees HSC De Draai MSNW, Dekker Chrysanten, Fidugius 5 4 4 13
5 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 4 5 5 14
6 39 Wester van der Heide IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 6 6 18
                 
    Categorie: Kadetten meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 392 Isa Steegstra De IJsster   1 1 1 3
2 243 Elbrich Nicolay Ferwerter iisclub 2 4 3 9
3 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 3 2 5 10
4 207 Tijn Borst S.T.D. Sint Nicolaasga 4 5 2 11
5 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 5 3 4 12
6 5 Vera Moedt IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 6 6 18
7 565 Myrthe Duiker IJs en Inline-skateclub Purmerend 7 7 7 21
                 
    Categorie: Kadetten jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Camperstalling van den Akker 1 1 1 3
2 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating 2 2 3 7
3 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord 3 3 2 8
4 161 Johan Talsma Ferwerter iisclub 4 4 4 12
5 85 Mathijs Berkhout HSC De Draai 5 5 5 15
                 
    Categorie: Junioren B meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 19 Nadine Groenewold YVG IJsvereniging Groningen Schaatsshop Drenthe 1 1 1 3
2 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging De Draai 2 2 2 6
                 
    Categorie: Junioren B jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 16 Jouke Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 1 1 1 3
                 
    Categorie: Junioren A meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 256 Britt van Wees HSC De Draai MSNW, Dekker Chrysanten, Fidugius 1 1 2 4
2 273 Samantha Buis Radboud Inline-skating Dakdekkersbedrijf Alex Buis 2 2 1 5
                 
    Categorie: Junioren A jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 311 Jitse Beerling HSC De Draai 1 1 1 3