hideOriginal:true

Klassement Pupillen 2019

    Categorie: Pupillen 4 meisjes              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 719 Fleur Andringa   0 29 30,1 0 59,1 0 59,1
2 245 Liselot Toering Ferwerter iisclub 0 30,1 0 0 30,1 0 30,1
                       
    Categorie: Pupillen 4 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 51 Jurre Valkenburg Skeelervereniging De Draai 30,1 30,1 30,1 30,1 120,4 30,1 90,3
                       
    Categorie: Pupillen 3 meisjes              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 283 Fay Petitjean Radboud Inline-skating 0 30,1 30,1 30,1 90,3 0 90,3
2 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS 29 29 0 23 81 0 81
3 253 Ymke Weening Skeelervereniging IDS 30,1 0 27 21 78,1 0 78,1
4 263 Mirna van der Terp Skeelervereniging De Draai 27 27 0 19 73 0 73
5 210 Liebrich Boer, de Skeelervereniging IDS 25 25 0 17 67 0 67
6 707 Floor Beusekom, van Skeelervereniging De Draai 0 0 29 29 58 0 58
7 705 Lotte Andringa   0 0 25 27 52 0 52
8 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 0 0 25 25 0 25
9 804 Kiki Vlieland   0 0 23 0 23 0 23
                       
    Categorie: Pupillen 3 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 107 Thies Germ Looijenga Skeelervereniging IDS 30,1 30,1 0 30,1 90,3 0 90,3
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating 0 29 30,1 29 88,1 0 88,1
3 199 Charlie Peerdeman Radboud Inline-skating 0 0 29 0 29 0 29
                       
    Categorie: Pupillen 2 meisjes              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 29 30,1 30,1 30,1 119,3 29 90,3
2 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 27 27 29 21 104 21 83
3 517 Marin Steegstra De IJsster   25 25 25 23 98 23 75
4 83 Mirre Nieveen Skeelervereniging De Draai 30,1 17 0 27 74,1 0 74,1
5 501 Sophie van der Zee De IJsster   23 0 27 17 67 0 67
6 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 21 23 23 19 86 19 67
7 205 Ammarins Toering Skeelervereniging IDS 15 21 21 13 70 13 57
8 144 Tessa Punter IJs- en Skeelerclub Lindenoord 17 19 0 15 51 0 51
9 180 Asia Berga IJs- en Skeelerclub Eendracht Bergasports 0 0 0 29 29 0 29
10 1000 Noa Petitjean Radboud Inline-skating 0 29 0 0 29 0 29
11 120 Lisa Glastra IJs- en Skeelerclub Eendracht 0 0 0 25 25 0 25
12 214 Mirte van der Veen Skeelervereniging IDS 19 0 0 0 19 0 19
                       
    Categorie: Pupillen 2 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 50 Lars Dijck Skeelervereniging IDS 29 29 0 30,1 88,1 0 88,1
2 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 30,1 25 23 29 107,1 23 84,1
3 99 Jasper ten Boom IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 23 25 25 73 0 73
4 138 Sam Veldkamp Radboud Inline-skating 0 27 29 0 56 0 56
5 150 Nathan Andringa Skeelervereniging IDS 0 0 27 27 54 0 54
6 154 Jarne Feenstra Radboud Inline-skating 0 30,1 0 0 30,1 0 30,1
7 500 Pom Peerdeman Radboud Inline-skating 0 0 30,1 0 30,1 0 30,1
                       
    Categorie: Pupillen 1 meisjes              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 17 29 30,1 29 105,1 17 88,1
2 557 Janne Boos Radboud Inline-skating 29 27 27 30,1 113,1 27 86,1
3 161 Sharissa Oussoren Radboud Inline-skating 27 30,1 29 23 109,1 23 86,1
4 533 Nienke Valkenburg Skeelervereniging De Draai 25 25 23 25 98 23 75
5 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 30,1 21 0 21 72,1 0 72,1
6 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 19 23 21 27 90 19 71
7 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 23 17 19 0 59 0 59
8 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS 21 15 0 19 55 0 55
9 138 Elise Favre YVG IJsvereniging Groningen 3 19 25 0 47 0 47
10 569 Amber Kuip Radboud Inline-skating 15 11 15 17 58 11 47
11 198 Maartje Wehmeijer YVG IJsvereniging Groningen 11 13 17 0 41 0 41
12 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 13 7 13 15 48 7 41
13 474 Marrit Douma Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 9 9 11 11 40 9 31
14 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS 0 3 9 7 19 0 19
15 270 Lian Oosterhof IJs- en Skeelerclub Lindenoord 7 1 0 9 17 0 17
16 82 Lotte Nieveen Skeelervereniging De Draai 0 0 0 13 13 0 13
17 79 Teske Hiemstra Skeelervereniging IDS 5 0 0 0 5 0 5
18 241 Sanne Vriend Radboud Inline-skating 0 5 0 0 5 0 5
19 218 Annageer Baas Radboud Inline-skating 0 0 0 0 0 0 0
                       
    Categorie: Pupillen 1 jongens              
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 tot exc tot
1 56 Tim Kee Radboud Inline-skating 0 30,1 30,1 30,1 90,3 0 90,3
2 67 Robin Metz Skeelervereniging IDS 30,1 29 0 29 88,1 0 88,1
3 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 29 27 27 23 106 23 83
4 39 Wester van der Heide IJs- en Skeelerclub Lindenoord 27 21 19 21 88 19 69
5 281 Emiel van Wees HSC De Draai MSNW, Dekker Chrysanten, Fidugius 0 0 29 25 54 0 54
6 78 Nathan van der Meulen HSC De Draai 0 25 21 0 46 0 46
7 475 Wout Nijland IJs- en Skeelerclub Eendracht 0 0 0 27 27 0 27
8 86 Melle Oldengarm Radboud Inline-skating 0 0 25 0 25 0 25
9 121 Koen Veerman Radboud Inline-skating 0 23 0 0 23 0 23
9 805 Stijn Vlieland   0 0 23 0 23 0 23
11 148 Jayden van der Veen Skeelervereniging IDS vdVeenTimmerwerken 0 0 17 0 17 0 17