hideOriginal:true

24/8Sneek

Baaninformatie
Vereniging 2019 - De IJsster
Locatie Inline skatebaan Het Schuttersveld
Thomas Zandstrastraat 1
8602 CW Sneek
Website www.ijsster.nl
Telefoon
E-Mail s.steegstra@outlook.com

De schaats- en skeelervereniging “De IJsster” is opgericht op 15 september 1968. Een levendige en dynamische vereniging met een kleine 300 leden die zich actief inzet voor de promotie van de schaats- en inline-skatesport in al zijn facetten. Dit doen we gezamenlijk door het organiseren van trainingen, wedstrijden en allerlei activiteiten voor alle leeftijden en niveaus.

De IJsster is door Calibris als erkend leerbedrijf gecertificeerd en wordt mede draaiende gehouden dankzij onze hoofdsponsor, subsponsoren en adverteerders maar vooral door vele (kader)leden en vrijwilligers.
Communicatie is een van de sleutelwoorden die onze vereniging tot in lengte van jaren in goede banen zal leiden. 

 

 

    Categorie: Pupillen 4 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 719 Fleur Andringa Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 245 Liselot Toering Skeelervereniging IDS 2 2 2 6
                 
    Categorie: Pupillen 4 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 488 Fernández Lommers Vereniging Directe Leden 1 1 1 3
2 51 Jurre Valkenburg Skeelervereniging De Draai 2 2 2 6
                 
    Categorie: Pupillen 3 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 283 Fay Petitjean Radboud Inline-skating 1 1 1 3
2 705 Floor van, Beusekom, Skeelervereniging De Draai 3 2 2 7
3 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 3 3 11
4 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS 4 4 4 12
5 253 Ymke Weening Skeelervereniging IDS 2 6 6 14
6 707 Lotte Andringa Skeelervereniging IDS 6 5 5 16
7 263 Mirna van der Terp Skeelervereniging De Draai 7 7 7 21
                 
    Categorie: Pupillen 3 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 107 Thies Germ Looijenga Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating 2 2 2 6
                 
    Categorie: Pupillen 2 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 396 Kyra Kamstra Skeelerclub Oldebroek e.o. 1 1 1 3
2 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 2 2 2 6
3 180 Asia Berga IJs- en Skeelerclub Eendracht Bergasports 4 3 3 10
4 282 Noa Petitjean Radboud Inline-skating 3 4 4 11
5 517 Marin Steegstra De IJsster   6 5 5 16
6 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 5 6 7 18
7 501 Sophie van der Zee De IJsster   8 7 6 21
8 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 9 8 8 25
9 144 Tessa Punter IJs- en Skeelerclub Lindenoord 7 9 10 26
10 205 Ammarins Toering Skeelervereniging IDS 10 10 9 29
                 
    Categorie: Pupillen 2 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 50 Lars Dijck Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 3 2 2 7
3 801 Johannes Hoomans   2 4 4 10
4 150 Nathan Andringa Skeelervereniging IDS 4 3 3 10
5 99 Jasper ten Boom IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 5 5 15
                 
    Categorie: Pupillen 1 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 3 1 1 5
2 557 Janne Boos Radboud Inline-skating 1 2 2 5
3 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 2 4 3 9
4 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 5 3 4 12
5 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 4 6 5 15
6 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS 6 5 6 17
7 569 Amber Kuip Radboud Inline-skating 7 7 7 21
8 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 8 8 8 24
9 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS 9 9 9 27
                 
    Categorie: Pupillen 1 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 67 Robin Metz Skeelervereniging IDS 3 1 1 5
2 56 Tim Kee Radboud Inline-skating 1 2 2 5
3 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 4 4 3 11
4 86 Melle Oldengarm Radboud Inline-skating 2 5 5 12
5 281 Emiel van Wees HSC De Draai MSNW, Dekker Chrysanten, Fidugius 5 3 4 12
6 39 Wester van der Heide IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 6 6 18
                 
    Categorie: Kadetten meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 301 Sofia Schilder Radboud Inline-skating Camping de Gouw 3 1 1 5
2 392 Isa Steegstra De IJsster   1 2 2 5
3 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 4 3 11
4 207 Tijn Borst S.T.D. Sint Nicolaasga 2 5 5 12
5 243 Elbrich Nicolay Ferwerter iisclub 5 3 4 12
                 
    Categorie: Kadetten jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 69 Bas Kee     2 1 2 5
2 73 Jarno Haitjema IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 3 1 9
3 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating 1 4 4 9
4 229 Rick van den Akker IJs- en Skeelerclub Lindenoord Camperstalling van den Akker 4 2 3 9
5 161 Johan Talsma Ferwerter iisclub 3 5 5 13
6 85 Mathijs Berkhout HSC De Draai 6 6 6 18
                 
    Categorie: Junioren B meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging De Draai 1 1 1 3
                 
    Categorie: Junioren B jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 416 Niek Kamstra Hardrijders Club Heerenveen Stouwdamsport 1 1 1 3
                 
    Categorie: Junioren A meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 256 Britt van Wees HSC De Draai MSNW, Dekker Chrysanten, Fidugius 2 1 1 4
2 273 Samantha Buis Radboud Inline-skating Dakdekkersbedrijf Alex Buis 1 2 2 5