hideOriginal:true

11/5Sportstad Heerenveen

Baaninformatie
Vereniging 2019 - Inline Skate Centrum Heerenveen
Locatie Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard 23Q
8448 JA Heerenveen
Website https://www.sportstad.nl/buitensport/inline-skatecentrum/
Telefoon (0513) 614 800
E-Mail info@sportstadheerenveen.nl

Afbeeldingsresultaat voor skeelerbaan heerenveen

 

In Heerenveen staat het eerste overdekte inline-skatecentrum van Nederland. Toegankelijk voor iedereen! Deze 200 meter piste is door de Vesmacolaag zeer geschikt voor nationale en internationale skeelertoernooien. Het inline-skatecentrum biedt vele mogelijkheden en kansen voor topsport, talentontwikkeling en recreatie sport in Heerenveen. 

    categorie: pupillen 4 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 245 Liselot Toering Ferwerter iisclub    2 61,94 1 1 4
2 719 Fleur Andringa      1 68,25 2 2 5
                   
    categorie: pupillen 4 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 51 Jurre Valkenburg  Skeelervereniging De Draai   1 53,13 1 1 3
                   
    categorie: pupillen 3 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 701 Fay Petitjean Radboud Inline-skating    1 38,84 1 2 4
2 705 Floor van Beusekom       2 42,40 2 1 5
3 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS    3 45,94 3 4 10
4 263 Mirna van der Terp Skeelervereniging De Draai    4 59,16 4 3 11
5 210 Liebrich de Boer Skeelervereniging IDS    5 61,90 5 5 15
                   
    categorie: pupillen 3 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 107 Thies Germ Looijenga Skeelervereniging IDS    1 38,08 1 1 3
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating    2 40,34 2 2 6
                   
    categorie: pupillen 2 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 568 Rosan Kuip  Radboud Inline-skating    1      1 2
2 702 Noa Petitjean Radboud Inline-skating    2      2 4
3 593 Savannah Gjaltema  Skeelervereniging IDS    3      3 6
4 517 Marin Steegstra  De IJsster    6      4 10
5 308 Lize Romy Elzinga  Skeelervereniging De Draai    5      5 10
6 205 Ammarins Toering  Skeelervereniging IDS    8      6 14
7 144 Tessa Punter  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    7      7 14
8 83 Mirre Nieveen Skeelervereniging De Draai    4      99 103
                   
    categorie: pupillen 2 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 154 Jarne Feenstra Radboud Inline-skating    1      1 2
2 50 Lars Dijck  Skeelervereniging IDS    3      2 5
3 138 Sam Veldkamp Radboud Inline-skating    2      3 5
4 314 Nils Wagenaar  Skeelervereniging IDS    4      4 8
5 99 Jasper ten Boom IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5      99 104
                   
    categorie: pupillen 1 meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 161 Sharissa Oussoren  Radboud Inline-skating    1      2 3
2 427 Silke van der Wier  Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 4      1 5
3 557 Janne Boos  Radboud Inline-skating    5      3 8
4 533 Nienke Valkenburg  Skeelervereniging De Draai    3      5 8
5 357 Anouk Aalders  Skeelervereniging De Draai    2      7 9
6 499 Yanouk Zijlstra  Skeelervereniging IDS    6      4 10
7 138 Elise Favre  YVG IJsvereniging Groningen    7      6 13
8 110 Freke Elzinga  Skeelervereniging De Draai    8      8 16
9 525 Nine Brecht Oosterhof  Skeelervereniging IDS    10      9 19
10 198 Maartje Wehmeijer  YVG IJsvereniging Groningen    9      10 19
11 569 Amber Kuip  Radboud Inline-skating    11      12 23
12 474 Marrit Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 13      11 24
13 503 Linde Smit  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    12      13 25
14 241 Sanne Vriend Radboud Inline-skating    15      15 30
15 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS    17      14 31
16 12 Lian Oosterhof  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    14      17 31
17 218 Annageer Baas Radboud Inline-skating    16      16 32
                   
    categorie: pupillen 1 jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 56 Tim Kee Radboud Inline-skating    1      1 2
2 67 Robin Metz  Skeelervereniging IDS    2      2 4
3 218 Steyn Wagenaar  Skeelervereniging IDS    3      4 7
4 78 Nathan van der Meulen HSC De Draai    4      5 9
5 121 Koen Veerman Radboud Inline-skating    7      3 10
6 148 Jayden van der veen        5      6 11
7 39 Wester van der Heide  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    6      7 13
                   
    categorie: kadetten meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 415 Sanne Oosterwijk Skeelervereniging De Draai NSPE - Skate Force 2      1 3
2 393 Mayke Vriesinga Skeelervereniging IDS NSPE - Skate Force 1      3 4
3 30 Marieke de Vries Skeelervereniging De Draai NSPE - Skate Force 4      2 6
4 232 Donna Noor Gemser Skeelervereniging De Draai NSPE - Skate Force 3      4 7
5 301 Sofia Schilder Radboud Inline-skating Camping de Gouw 6      5 11
6 392 Isa Steegstra  De IJsster    5      8 13
7 48 Eline Nauta  Skeelervereniging IDS    10      6 16
8 18 Anouk Cnossen  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    7      9 16
9 258 Elize Feenstra Radboud Inline-skating    11      7 18
10 207 Tijn Borst  S.T.D. Sint Nicolaasga    8      11 19
11 243 Elbrich Nicolay Ferwerter iisclub    9      13 22
12 130 Jasmin van der Terp  Skeelervereniging De Draai    13      10 23
13 5 Vera Moedt  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    12      12 24
14 153 Eva Oldenburger Radboud Inline-skating    14      14 28
                   
    categorie: kadetten jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 420 Chris Berkhout       2      1 3
2 229 Rick van den Akker  IJs- en Skeelerclub Lindenoord Camperstalling van den Akker 1      4 5
3 73 Jarno Haitjema  IJs- en Skeelerclub Lindenoord    4      2 6
4 452 Menno van Eig  Radboud Inline-skating    3      3 6
5 315 Mathijs de Boer Skeelervereniging IDS    5      5 10
6 85 Mathijs Berkhout HSC De Draai    6      6 12
                   
    categorie: junioren b meisjes            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 251 Lisan van der Linde IJs- en Skeelerclub Eendracht NSPE - Skate Force 2      1 3
2 468 Pien Smit Noordkop Skating    1      2 3
3 471 Esmée Brommer Noordkop Skating    3      3 6
4 19 Nadine Groenewold YVG IJsvereniging Groningen Schaatsshop Drenthe 4      4 8
5 459 Froukje Elzinga  Skeelervereniging De Draai    5      5 10
                   
    categorie: junioren b jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 176 Peike Joeri Gemser Skeelervereniging De Draai NSPE - Skate Force 2      1 3
2 16 Jouke Douma  Skeelervereniging IDS Caravan Centrum Zwaagwesteinde 1      2 3
3 117 Jort Dolfing Shorttrack vereniging Groningen e.o.    3      3 6
                   
    categorie: junioren a jongens            
pl nr naam vereniging sponsor w1 Behendigheid w2 w3 tot
1 322 Raoul Bruijn       1      1 2