hideOriginal:true

18/9haulerwijk

Inschrijven via schaatsen.nl »

programma 200m piste

 

Pup 4

Flying lap

Flying lap herkansing

2 ronden

Pup 3

Flying lap

Flying lap herkansing

3 ronden

Pup 2

Flying lap

Flying lap herkansing

4 ronden

Pup 1

Flying lap

Flying lap herkansing

3 km afvalkoers

kad

Flying lap

Flying lap herkansing

5 km afvalkoers

jun

Flying lap

Flying lap herkansing

7 km afvalkoers

 De flying lap organiseren we als een “battele”. Na de herkansing krijgt iedereen 1 keer de kans om de tijd van hun tegenstander te verbeteren. De beste tijd blijft staan.

 

*als het weer of het aantal deelnemers daar aanleiding toe geeft kan het wedstrijdprogramma aangepast worden.

Baaninformatie
Vereniging 2019 - Skeelervereniging de Draai
Locatie Skeelerbaan De Draai
Snikke 8a
8433 HE Haulerwijk
Website www.skeelerverenigingdedraai.nl
Telefoon
E-Mail sander.valkenburg@gmail.com

Skeelervereniging de Draai is een skeelervereniging in Haulerwijk, waar gebruik kan worden gemaakt van 2 skeelerbanen.

Een 400m-baan voor de wedstrijdrijders en de liefhebbers en een 200m-piste voor de wedstrijdrijders.


Een vereniging met ruim 80 leden, van 5 tot 75 jaar, met veel activiteiten op skeelergebied.
Skeelervereniging de Draai is aangesloten bij de KNSB.

 

Op woensdag- en zaterdag- en zondagmiddag is de baan voor iedereen vrij toegankelijk vanaf 13:00 tot 16:00.
Uitzonderingen hierop zijn geplande wedstrijden, maar dan mag er natuurlijk wel gekeken worden. Een Helm is altijd verplicht!

    Categorie: Pupillen 4 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 225 Fayenna Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord kinderkei 2 1 0 3
2 175 Hanna Boersma Skeelervereniging IDS 1 2 0 3
3 703 Tess Ruiter Radboud Inline-skating 3 3 0 6
                 
    Categorie: Pupillen 4 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
                 
    Categorie: Pupillen 3 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 47 Lexie Ruiter Radboud Inline-skating 1 1 0 2
2 60 Stacey de Hoog Radboud Inline-skating 3 2 0 5
3 251 Iris Drint Skeelervereniging De Draai 2 3 0 5
4 103 Jildou de Boer Skeelervereniging IDS 4 4 0 8
5 316 Yse Marrin van der Heide Skeelervereniging IDS 5 5 0 10
6 167 Femke Hazeveld Skeelervereniging De Draai 6 6 0 12
7 220 Ranomi Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 8 7 0 15
8 177 Lizzy van der Veen Skeelervereniging IDS 7 8 0 15
9 709 Renske Hut   9 9 0 18
10 719 Enza den Berg, van IJs- en Skeelerclub Lindenoord 10 10 0 20
11 702 Levy Lantinga   11 11 0 22
                 
    Categorie: Pupillen 3 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 51 Jurre Valkenburg IJs- en Skeelerclub Lindenoord 1 1 0 2
2 227 Ravi Dekker Radboud Inline-skating 2 2 0 4
3 715 Matthé Jukema   3 3 0 6
                 
    Categorie: Pupillen 2 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 288 Marin Kuin Radboud Inline-skating 3 1 0 4
2 254 Jolien Hazeveld Skeelervereniging De Draai 1 3 0 4
3 42 Maartje Berkhout STG Koggenland 2 2 0 4
4 169 Floor van Beusekom Skeelervereniging De Draai 5 4 0 9
5 12 Marije de Haan Skeelervereniging IDS De Haan Metselwerken 4 5 0 9
6 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 6 0 12
7 51 Nina Dekker Radboud Inline-skating 7 7 0 14
8 295 Marin Holthuis Skeelervereniging De Draai 9 9 0 18
9 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS 11 8 0 19
10 127 Tirza Stojanovski De IJsster   8 11 0 19
11 704 Marit Fokkens Skeelervereniging IDS 13 10 0 23
12 299 Meike Tea Douma Skeelervereniging IDS 10 13 0 23
13 273 Lotte Andringa Skeelervereniging IDS 12 12 0 24
14 129 Ashley de Boer IJs- en Skeelerclub Lindenoord 14 14 0 28
15 714 Maud Jukema   16 15 0 31
16 210 Liebrich de Boer Skeelervereniging IDS 15 16 0 31
                 
    Categorie: Pupillen 2 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 107 Thies Looijenga Skeelervereniging IDS 1 1 0 2
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating 2 2 0 4
3 710 Bernt Hut Skeelervereniging De Draai 3 3 0 6
4 83 Tieme Bouma IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 4 0 8
5 711 Joas der Vaart, van   5 5 0 10
6 163 Jilmar Vogelzang IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 6 0 12
7 204 Mylan Koeman IJs- en Skeelerclub Lindenoord 7 7 0 14
8 705 Metz Golstijn   8 8 0 16
                 
    Categorie: Pupillen 1 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 329 Janna Wietske v.d. Ende Ferwerter iisclub 1 1 0 2
2 332 Lise Dijkstra TRIAS Shorttrack 2 2 0 4
3 65 Neeltsje De Boer Hardrijders Club IJsleeuwen 3 3 0 6
4 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 4 4 0 8
5 282 Noa Petitjean Radboud Inline-skating 7 5 0 12
6 22 Kailey van der Veen Skeelervereniging IDS X 5 7 0 12
7 143 Femke van Beek STG Koggenland 6 6 0 12
8 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 8 8 0 16
9 294 Jonne Holthuis Skeelervereniging De Draai 9 9 0 18
10 701 Elske der Veen, van   11 10 0 21
11 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 10 11 0 21
12 303 Benthe Sjoerds Radboud Inline-skating 12 12 0 24
13 191 Ilona Borger Skeelervereniging IDS 13 13 0 26
                 
    Categorie: Pupillen 1 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 500 Pom Peerdeman Radboud Inline-skating 1 1 0 2
2 154 Jarne Feenstra Radboud Inline-skating 2 2 0 4
3 50 Lars Dijck Skeelervereniging IDS 3 3 0 6
4 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 4 4 0 8
5 188 Senn Yaniek Koeman IJs- en Skeelerclub Lindenoord 6 5 0 11
6 712 Pieter Jukema   5 6 0 11
7 230 Floris-jacob Toutenhoofd IJs- en Skeelerclub Lindenoord 7 7 0 14
8 150 Nathan Andringa Skeelervereniging IDS 8 8 0 16
9 177 Tygo Noordbruis IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 9 9 0 18
                 
    Categorie: Kadetten meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 2 1 0 3
2 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 1 3 0 4
3 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 3 2 0 5
4 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 5 5 0 10
5 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai 7 4 0 11
6 533 Nienke Valkenburg IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 7 0 11
7 525 Nine Brecht Oosterhof Skeelervereniging IDS 6 6 0 12
8 315 Anna Maaike Wassenaar Skeelervereniging IDS 8 8 0 16
9 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS 9 9 0 18
                 
    Categorie: Kadetten jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 121 Koen Veerman Radboud Inline-skating 2 1 0 3
2 281 Emiel van Wees HSC De Draai MSNW- Dekker Chrysanten-Fidugius 1 2 0 3
                 
    Categorie: Junioren B meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 243 Elbrich Nicolay Ferwerter iisclub 1 1 0 2
2 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 2 2 0 4
3 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 3 3 0 6
                 
    Categorie: Junioren B jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 85 Mathijs Berkhout HSC De Draai 1 1 0 2
                 
    Categorie: Junioren A meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 459 Froukje Elzinga Skeelervereniging De Draai 1 1 0 2
2 707 Eva Eringa Skeelervereniging De Draai 2 2 0 4