hideOriginal:true

Klassement Pupillen 2021

    Categorie: Pupillen 4 meisjes                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 175 Hanna Boersma Skeelervereniging IDS 0 30,1 30,1 0 0 0 60,2 0 60,2
2 716 Fayenna Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord kinderkei 0 29 27 0 0 0 56 0 56
3 701 Marinte Hoog, de   0 0 29 0 0 0 29 0 29
4 702 Zena van den Berg   0 27 0 0 0 0 27 0 27
5 718 Tess Ruiter   0 0 25 0 0 0 25 0 25
                           
    Categorie: Pupillen 4 jongens                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
                           
    Categorie: Pupillen 3 meisjes                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 47 Lexie Ruiter Radboud Inline-skating 30,1 30,1 30,1 0 0 0 90,3 30,1 60,2
2 103 Jildou de Boer Skeelervereniging IDS 0 29 29 0 0 0 58 0 58
3 316 Yse Marrin van der Heide Skeelervereniging IDS 29 27 23 0 0 0 79 23 56
4 167 Femke Hazeveld Skeelervereniging De Draai 0 25 19 0 0 0 44 0 44
5 719 Ranomi Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 0 23 15 0 0 0 38 0 38
6 276 Fleur Andringa   0 0 27 0 0 0 27 0 27
7 60 Stacey de Hoog   0 0 25 0 0 0 25 0 25
8 702 Lisanne Hoog, de   0 0 21 0 0 0 21 0 21
9 712 Levy Lantinga   0 21 0 0 0 0 21 0 21
10 701 Enza den Berg, van IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 19 0 0 0 0 19 0 19
11 177 Lizzy van der Veen Skeelervereniging IDS 0 0 17 0 0 0 17 0 17
                           
    Categorie: Pupillen 3 jongens                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 51 Jurre Valkenburg IJs- en Skeelerclub Lindenoord 30,1 30,1 30,1 0 0 0 90,3 30,1 60,2
2 703 Ravi Dekker   0 0 29 0 0 0 29 0 29
3 80 Jim Oosterhuis Radboud Inline-skating 0 29 0 0 0 0 29 0 29
4 709 Jouke Entsje der Ende, van 0 0 27 0 0 0 27 0 27
                           
    Categorie: Pupillen 2 meisjes                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 42 Maartje Berkhout   29 0 30,1 0 0 0 59,1 0 59,1
2 288 Marin Kuin Radboud Inline-skating 30,1 29 0 0 0 0 59,1 0 59,1
3 283 Fay Petitjean Radboud Inline-skating 27 30,1 0 0 0 0 57,1 0 57,1
4 12 Marije de Haan Skeelervereniging IDS De Haan Metselwerken 21 23 29 0 0 0 73 21 52
5 169 Floor van Beusekom Skeelervereniging De Draai 25 21 27 0 0 0 73 21 52
6 254 Jolien Hazeveld Skeelervereniging De Draai 0 27 25 0 0 0 52 0 52
7 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 23 25 21 0 0 0 69 21 48
8 295 Marin Holthuis Skeelervereniging De Draai 0 19 19 0 0 0 38 0 38
9 255 Geeske Elzinga Skeelervereniging IDS 19 17 13 0 0 0 49 13 36
10 127 Tirza Stojanovski De IJsster   17 15 11 0 0 0 43 11 32
11 299 Meike Tea Douma Skeelervereniging IDS 15 9 7 0 0 0 31 7 24
12 302 Marit Fokkens Skeelervereniging IDS 13 11 9 0 0 0 33 9 24
13 263 Mirna van der Terp De IJsster   11 13 5 0 0 0 29 5 24
14 51 Nina Dekker Radboud Inline-skating 0 0 23 0 0 0 23 0 23
15 129 Ashley de Boer IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 5 17 0 0 0 22 0 22
16 504 Lyanne Van der Heide Skeelervereniging IDS 9 7 1 0 0 0 17 1 16
17 273 Lotte Andringa Skeelervereniging IDS 0 0 15 0 0 0 15 0 15
18 210 Liebrich de Boer Skeelervereniging IDS 0 3 3 0 0 0 6 0 6
19 711 Josanne Baas   0 1 0 0 0 0 1 0 1
                           
    Categorie: Pupillen 2 jongens                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 107 Thies Looijenga Skeelervereniging IDS 30,1 30,1 30,1 0 0 0 90,3 30,1 60,2
2 204 Mylan Koeman STG Giethoorn 29 21 29 0 0 0 79 21 58
3 134 Jurian van Eekelen   0 29 0 0 0 0 29 0 29
4 199 Charlie Peerdeman   27 0 0 0 0 0 27 0 27
5 716 Brent Hut     0 27 0 0 0 0 27 0 27
6 713 Thijmen Keij   0 25 0 0 0 0 25 0 25
7 83 Tieme Bouma IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 23 0 0 0 0 23 0 23
                           
    Categorie: Pupillen 1 meisjes                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 282 Noa Petitjean Radboud Inline-skating 30,1 30,1 0 0 0 0 60,2 0 60,2
2 143 Femke van Beek STG Koggenland 0 29 23 0 0 0 52 0 52
3 54 Lyncke Klaver Skeelervereniging IDS 23 27 13 0 0 0 63 13 50
4 22 Kailey van der Veen Skeelervereniging IDS X 29 0 19 0 0 0 48 0 48
5 593 Savannah Gjaltema Skeelervereniging IDS 27 21 11 0 0 0 59 11 48
6 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 25 23 17 0 0 0 65 17 48
7 172 Caya Doorten IJs- en Skeelerclub Lindenoord 0 25 15 0 0 0 40 0 40
8 303 Benthe Sjoerds Radboud Inline-skating 21 17 0 0 0 0 38 0 38
9 517 Marin Steegstra De IJsster   17 15 0 0 0 0 32 0 32
10 332 Lise Dijkstra TRIAS Shorttrack 0 0 30,1 0 0 0 30,1 0 30,1
11 327 Eva Schippers IJs- en Skeelerclub Lindenoord 19 11 3 0 0 0 33 3 30
12 329 Janna wietske van der Ende Ferwerter iisclub 0 0 29 0 0 0 29 0 29
13 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 0 0 27 0 0 0 27 0 27
14 294 Jonne Holthuis Skeelervereniging De Draai 0 19 7 0 0 0 26 0 26
15 65 Neeltsje de Boer Hardrijders Club IJsleeuwen 0 0 25 0 0 0 25 0 25
16 707 Lana Schiphof Skeelervereniging IDS 0 0 21 0 0 0 21 0 21
17 191 Ilona Borger Skeelervereniging IDS 0 13 5 0 0 0 18 0 18
18 199 Lisa Konst Radboud Inline-skating 0 0 9 0 0 0 9 0 9
                           
    Categorie: Pupillen 1 jongens                  
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 w4 w5 w6 tot exc tot
1 50 Lars Dijck     0 29 30,1 0 0 0 59,1 0 59,1
2 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 25 30,1 29 0 0 0 84,1 25 59,1
3 188 Senn Yaniek Koeman IJs- en Skeelerclub Lindenoord 23 27 27 0 0 0 77 23 54
4 177 Tygo Noordbruis IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 0 23 23 0 0 0 46 0 46
5 154 Jarne Feenstra   30,1 0 0 0 0 0 30,1 0 30,1
6 500 Pom Peerdeman   29 0 0 0 0 0 29 0 29
7 138 Sam Veldkamp   27 0 0 0 0 0 27 0 27
8 150 Nathan Andringa   0 0 25 0 0 0 25 0 25
9 715 Johannes Hoomans   0 25 0 0 0 0 25 0 25