hideOriginal:true

11/9sneek

Inschrijven via schaatsen.nl »

programma 330m baan

 

Pup 4

1 ronde

Behendigheid parkoers

2 ronden 400m

Pup 3

1 ronde

Behendigheid parkoers

3 ronden 400m

Pup 2

1 ronde

Behendigheid parkoers

4 ronden 400m

Pup 1

1000m serie,
½F  A & B

Behendigheid parkoers

1000 m Finale

kad

1000m serie,
½F  A & B

Behendigheid parkoers

1000 m Finale

jun

1000m serie,
½F  A & B

Behendigheid parkoers

1000 m Finale

 Vanaf pupillen1 wordt het behendigheidsniveau van het parkoers verhoogd.

 

*als het weer of het aantal deelnemers daar aanleiding toe geeft kan het wedstrijdprogramma aangepast worden.

 

Baaninformatie
Vereniging 2019 - De IJsster
Locatie Inline skatebaan Het Schuttersveld
Thomas Zandstrastraat 1
8602 CW Sneek
Website www.ijsster.nl
Telefoon
E-Mail s.steegstra@outlook.com

De schaats- en skeelervereniging “De IJsster” is opgericht op 15 september 1968. Een levendige en dynamische vereniging met een kleine 300 leden die zich actief inzet voor de promotie van de schaats- en inline-skatesport in al zijn facetten. Dit doen we gezamenlijk door het organiseren van trainingen, wedstrijden en allerlei activiteiten voor alle leeftijden en niveaus.

De IJsster is door Calibris als erkend leerbedrijf gecertificeerd en wordt mede draaiende gehouden dankzij onze hoofdsponsor, subsponsoren en adverteerders maar vooral door vele (kader)leden en vrijwilligers.
Communicatie is een van de sleutelwoorden die onze vereniging tot in lengte van jaren in goede banen zal leiden. 

 

 

    Categorie: Pupillen 4 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 225 Fayenna Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord kinderkei 1 2 1 4
2 175 Hanna Boersma Skeelervereniging IDS 2 1 2 5
3 703 Tess Ruiter   3 3 3 9
                 
    Categorie: Pupillen 3 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 103 Jildou de Boer Skeelervereniging IDS 3 1 2 6
2 47 Lexie Ruiter Radboud Inline-skating 1 2 3 6
3 58 Nienke Bakker Radboud Inline-skating 4 4 1 9
4 60 Stacey de Hoog Radboud Inline-skating 2 3 4 9
5 167 Femke Hazeveld Skeelervereniging De Draai 6 5 5 16
6 705 Fienne Leijenhorst, van 5 6 6 17
7 220 Ranomi Schaap IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 7 7 7 21
8 177 Lizzy van der Veen Skeelervereniging IDS 8 8 10 26
9 316 Yse Marrin van der Heide Skeelervereniging IDS 9 9 8 26
10 702 Levy Lantinga   10 10 9 29
                 
    Categorie: Pupillen 3 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 51 Jurre Valkenburg IJs- en Skeelerclub Lindenoord 1 1 1 3
                 
    Categorie: Pupillen 2 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 288 Marin Kuin Radboud Inline-skating 2 1 1 4
2 42 Maartje Berkhout STG Koggenland 1 4 2 7
3 711 Jade Kamps   3 3 5 11
4 169 Floor van Beusekom Skeelervereniging De Draai 6 2 4 12
5 12 Marije de Haan Skeelervereniging IDS De Haan Metselwerken 4 10 3 17
6 264 Damiana Hoen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 9 6 20
7 254 Jolien Hazeveld Skeelervereniging De Draai 8 8 7 23
8 127 Tirza Stojanovski De IJsster   12 5 8 25
9 273 Lotte Andringa Skeelervereniging IDS 14 6 9 29
10 302 Marit Fokkens Skeelervereniging IDS 11 7 13 31
11 295 Marin Holthuis Skeelervereniging De Draai 7 11 15 33
12 707 Eline Leijenhorst, van 9 13 11 33
13 129 Ashley de Boer IJs- en Skeelerclub Lindenoord 10 14 10 34
14 299 Meike Tea Douma Skeelervereniging IDS 13 12 12 37
15 709 Josanne Baas   15 15 14 44
                 
    Categorie: Pupillen 2 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 w3 tot
1 107 Thies Looijenga Skeelervereniging IDS 1 1 1 3
2 134 Jurian van Eekelen Radboud Inline-skating 2 2 2 6
3 83 Tieme Bouma IJs- en Skeelerclub Lindenoord 3 5 3 11
4 163 Jilmar Vogelzang IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 3 4 11
5 204 Mylan Koeman IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 4 5 14
                 
    Categorie: Pupillen 1 meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 568 Rosan Kuip Radboud Inline-skating 1 4 5  
2 65 Neeltsje De Boer Hardrijders Club IJsleeuwen 5 1 6  
3 332 Lise Dijkstra TRIAS Shorttrack 3 3 6  
4 282 Noa Petitjean Radboud Inline-skating 2 5 7  
5 329 Janna Wietske v.d. Ende Ferwerter iisclub 7 2 9  
6 143 Femke van Beek STG Koggenland 6 6 12  
7 308 Lize Romy Elzinga Skeelervereniging De Draai 8 7 15  
8 22 Kailey van der Veen Skeelervereniging IDS X 10 8 18  
9 54 Lyncke Klaver Skeelervereniging IDS 9 9 18  
10 199 Lisa Konst Radboud Inline-skating 11 10 21  
11 701 Elske der Veen, van   12 11 23  
12 712 Mirthe Blankhorst   13 12 25  
13 303 Benthe Sjoerds Radboud Inline-skating 14 13 27  
14 294 Jonne Holthuis Skeelervereniging De Draai 4 99 103  
15 517 Marin Steegstra De IJsster   99 99 198  
16 501 Sophie van der Zee De IJsster   99 99 198  
17 191 Ilona Borger Skeelervereniging IDS 99 99 198  
                 
    Categorie: Pupillen 1 jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 704 Johannes Hoomans De IJsster   3 1 4  
2 50 Lars Dijck Skeelervereniging IDS 2 2 4  
3 188 Senn Yaniek Koeman IJs- en Skeelerclub Lindenoord 1 4 5  
4 314 Nils Wagenaar Skeelervereniging IDS 4 3 7  
5 230 Floris-jacob Toutenhoofd IJs- en Skeelerclub Lindenoord 5 5 10  
6 177 Tygo Noordbruis IJs- en Skeelerclub Lindenoord Kinderkei 8 6 14  
7 150 Nathan Andringa Skeelervereniging IDS 6 8 14  
8 710 Tobias Pleij   7 7 14  
                 
    Categorie: Kadetten meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 499 Yanouk Zijlstra Skeelervereniging IDS 2 1 3  
2 357 Anouk Aalders Skeelervereniging De Draai 3 2 5  
3 352 Isabelle van der Veen Skeelervereniging De Draai 1 6 7  
4 557 Janne Boos Radboud Inline-skating 5 3 8  
5 427 Silke van der Wier Skeelervereniging De Draai Makelaardij van der Wier 6 5 11  
6 110 Freke Elzinga Skeelervereniging De Draai 4 8 12  
7 533 Nienke Valkenburg IJs- en Skeelerclub Lindenoord 9 4 13  
8 252 Tessa Andringa Skeelervereniging IDS 7 9 16  
9 315 Anna Maaike Wassenaar Skeelervereniging IDS 10 7 17  
10 503 Linde Smit IJs- en Skeelerclub Lindenoord 8 10 18  
                 
    Categorie: Kadetten jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 218 Steyn Wagenaar Skeelervereniging IDS 2 1 3  
2 281 Emiel van Wees HSC De Draai MSNW- Dekker Chrysanten-Fidugius 1 2 3  
3 171 Wester van der Heide IJs- en Skeelerclub Lindenoord 3 3 6  
4 121 Koen Veerman Radboud Inline-skating 99 99 198  
5 182 Ilyas Temel De IJsster   99 99 198  
                 
    Categorie: Junioren B meisjes        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 243 Elbrich Nicolay Ferwerter iisclub 2 1 3  
2 392 Isa Steegstra De IJsster   1 2 3  
3 18 Anouk Cnossen IJs- en Skeelerclub Lindenoord 4 3 7  
4 48 Eline Nauta Skeelervereniging IDS 3 4 7  
                 
    Categorie: Junioren B jongens        
pl nr naam vereniging sponsor w1 w2 tot  
1 452 Menno van Eig Radboud Inline-skating 1 1 2  
2 85 Mathijs Berkhout HSC De Draai 2 2 4